Dziś przychodzę do Was z kolejnym zdobieniem wykonanym w ramach Projektu Hobby. Z tym tygodniem nie miałam żadnego problemu. Od samego początku wiedziałam, co chcę namalować. Nie mogłam się tylko zdecydować, czy wybrać kino czy teatr. Narazie postawiłam na teatr, lecz jeśli tylko wystarczy mi czasu postaram się zrealizować także drugi "kinowy" pomysł :) Zapraszam Was więc na spektakl!
Paznokcie pokryłam bazą w postaci Eveline 8w1, a następnie dwoma warstwami Bell French Manicure nr 01. Biel pokryłam cienką warstwą Sally Hansen 05 Diamonds, aby nadać pazurkom trochę błysku. Czarne maski to zasługa NailTek Midnight Madness, natomiast czerwone elementy to moja ukochana czerwień Sally Hansen 89 Honeymoon Red. Na kurtyny nałożyłam odrobinę Sensique Fantasy glitter nr 213 Frozen Berries :) Detale wykonałam oczywiście cienkim pędzlem :) Całość pokryta warstwą Posche.
Piękne prace dziewcząt możecie podziwiać w zakładce Projekt Hobby, do której serdecznie Was zapraszam :)
Przypominam, że do soboty trwa głosowanie na zdobienia z tygodnia trzeciego! Swoje głosy możecie oddawać w komentarzach pod tym postem: Projekt Hobby - Tydzień 3 - głosujemy!
Pozdrawiam,



