Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Flip Flop. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Flip Flop. Pokaż wszystkie posty

11 marca 2013

Allepaznokcie: Efekt Flip Flop nr 2

Witajcie!

U Was też znowu zima? Jeszcze kilka dni temu tak pięknie świeciło słońce, mogłam przejść się w lżejszych butach i wiosennej kurtce, a tu dziś za oknem śniegu po kostki. Zimo, uciekaj! Jeszcze w lany poniedziałek przyjdzie nam rzucać się śnieżkami, a nie lać się wodą :p

Dziś chciałabym przedstawić Wam kolejny lakier od hurtowni Allepaznokcie z efektem Flip Flop. Tym razem będzie to dwójka (na zdjęciu pierwsza od lewej). O złoto-zielonej czwórce możecie poczytać tu: Allepaznockie: Efekt Flip Flop nr 4.


Jak pisałam już wcześniej Flip Flopy to po prostu duchoromy (czasami wydaje mi się nawet, że multichromy), które zmieniają kolor w zależności od kąta padania światła. Dwójka jest połączeniem zieleni i fioletu, czyli często spotykanych kolorów w lakierach tego typu. Nazwa lakieru na stronie Allepaznockie to "green-purple", co w pełni odzwierciedla jego kolor.

Lakier nakłada się bardzo dobrze i w przeciwieństwie do czwórki pociągnięcia pędzla są mniej widoczne. Prawie wcale. Pędzelek jest dla mnie idealny, taki jak lubię, nie za cienki, nie za gruby i bardzo dobrze można nabrać nim odpowiednią ilość lakieru. Na moich pazurkach możecie zobaczyć trzy cienkie warstwy, co trochę mnie zdziwiło, ponieważ na pierwszy rzut oka lakier wygląda na dość dobrze kryjący. Kolejnym jego minusem jest to, że po kilku chwilach od nałożenia lakieru na paznokciach niestety pojawiły się bąbelki (co można zobaczyć na niektórych zdjęciach). Dość dobrze poradził sobie z nimi jednak Seche :) Po wygładzeniu bąbelków lakier prezentuje się bardzo ładnie i myślę, że mimo wszystko jest o wiele lepszy niż jego kolega ze zdjęcia :) Koszt lakieru to 19,90 za 16ml.






Lakier otrzymałam w ramach współpracy z hurtownią kosmetyczną www.allepaznokcie.pl, lecz nie miało to wpływu na moją opinię.


A jak Wam się podoba? Ja chyba zaraz zmaluję na nim jakiś wzorek :D

Przy okazji przypominam o trwającym na moim blogu rozdaniu, do którego bardzo serdecznie Was zapraszam :) Więcej informacji znajdziecie tu: Rozdanie "Z pazurkiem"!


Pozdrawiam,
PODPIS

20 lutego 2013

Allepaznokcie: Efekt Flip Flop nr 4

Dziś chciałabym pokazać wam kolejny lakier, który otrzymałam od hurtowni Allepaznockie. Tym razem jest lakier z efektem Flip Flop.


Tajemnicza nazwa odzwierciedla jednak coś w rodzaju lakierów duochromowych (choć tu w buteleczce można zobaczyć trochę więcej;)), które mają mienić się na paznokciu w zależności od kąta padania światła. Czwórka (na zdjęciu po prawej) jest jednym z bardziej tradycyjnych połączeń tego typu, czyli złota i zieleni, choć na stronie nazwa lakieru to "green-blue". Niebieski owszem, jest widoczny w buteleczce, jednak ja na swoich paznokciach go nie zauważyłam. Poza nim w ofercie Allepaznockie znajdują się jeszcze trzy kolory: "magenta-gold", "green-purple" (na zdjęciu po lewej) oraz "red-blue".

Lakier nakłada się bardzo dobrze, choć ma zdecydowanie frostowe wykończenie i widoczne są pociągnięcia pędzla. Stąd też minus w postaci uwidocznienia wszelkich niedoskonałości na paznokciu. Myślę, że jeśli ktoś boryka się np. z rozdwajającymi paznokciami, to lakier nie będzie dla niego, bo bardzo uwypukli mankamenty. Pędzelek średniej grubości, jak dla mnie "akuratny" ;) Lakier kosztuje 19,90zł, jednak za 16ml pojemność nie jest to chyba aż tak bardzo wygórowana cena, jeśli ktoś bardzo za takimi lakierami przepada. Mi osobiście trudno przyzwyczaić się do takich "żuczkowych" kolorów :) Postanowiłam urozmaicić go trochę czarnymi cyrkoniami, które jednak jak zwykle z bliska prezentują się średnio dobrze przez to, że musiałam pokryć je Poshe, aby lepiej się trzymały i niestety nie błyszczą się tak, jak powinny ;)





Lakier otrzymałam w ramach współpracy z hurtownią kosmetyczną www.allepaznokcie.pl, lecz nie miało to wpływu na moją opinię.


Jak wam się podoba? :)

Przy okazji mam do Was pytanie, być może będziecie mogły mi pomóc ;) Od dłuższego czasu choruję na ćwieki na paznokcie. Bardzo podobają mi się wszystkie, no może poza tymi bardzo wystającymi kolcami, którymi swego czasu chwaliła się Doda :p Czy orientujecie się może, gdzie można je dostać? Przeszukałam sporo stron w Internecie, ale nie znalazłam. Nie chodzi mi tu oczywiście o strony zagraniczne, bo tam owszem, ćwieki są na porządku dziennym. Mam na myśli raczej strony polskie :) Z góry dziękuję za pomoc :)

Przypominam także, że do końca lutego możecie nadsyłać prace do Konkursu z WIBO!, a także zapisywać się do pazurkowego Projektu Hobby! :)



Pozdrawiam,
PODPIS

5 lutego 2013

Współpraca z Allepaznokcie

Witajcie :)

Kilka postów wcześniej pisałam Wam o nowej współpracy. Chciałabym przedstawić Wam dziś hurtownię kosmetyczną Allepaznokcie :)




Z hurtownią miałam do czynienia już kilka lat wcześniej, kiedy to mama wraz ciocią postanowiły zamówić zestaw do paznokci akrylowych. Kosmetyki okazały się bardzo profesjonalne i trwałe, więc później sama kupiłam podobny w olsztyńskim oddziale Allepaznokcie. Po kontakcie mailowym z przedstawicielem hurtowni, poproszono mnie o sugestię, które z kosmetyków interesowałyby mnie najbardziej. Byłam bardzo zadowolona z możliwości wyboru :) I tym sposobem w moje ręce trafiły niemal same "nowości" :)


  •  Floked Nails, czyli zamsz/aksamit na paznokcie wraz z lakierami
Od lewej są to kolejno lakiery nr 200 (żółty), 139 (zielony) i niezidentyfikowany czerwony. Nie potrafię dokładnie określić jakie numerki ma zamsz, ponieważ jest bez oznaczeń. Być może na naklejonych cenach były nadrukowane numerki, jednak chciałam tak szybko sprawdzić jaki jest w dotyku, że nie zwróciłam na nie uwagi :) Mam nadzieję, że będzie ładnie wyglądał na paznokciach. Lakiery mają pojemność 16ml, są szybkoschnące i nie zwierają toluenu i formaldehydów, więc tym lepiej dla naszych pazurków :) Ze strony możemy dowiedzieć się także, że mają zwiększoną przyczepność, aby faktura na paznokciu utrzymywała się jak najdłużej. W sklepie internetowym lakier wraz z zamszem/aksamitem kosztuje zaledwie 8,90zł, natomiast sam zamsz/aksamit można dostać za jedyne 2,90zł :) Więcej informacji: Flocked Nails - zamsz i aksamit 
  • Lakiery Efekt Flip Flop
Tajemnicza nazwa Flip Flop, to lakiery-kameleony, które zmieniają kolor ze względu na kąt padania światła. Hurtownia oferuje nam cztery kolory: magenta-gold, green-purple, red-blue oraz green-blue. W mojej paczce znalazła się zielono-fioletowa dwójka (po lewej) i zielono-niebieska czwórka (po prawej). W lakierach można odnaleźć jednak o wiele więcej odcieni, które są widoczne także na zdjęciach. Mi kojarzą się z taką rozlaną na wodzie benzyną ;) Lakiery mają także po 16ml i nie zawierają szkodliwych dla paznokci składników. Na Allepazokcie można zamówić je za 19,90zł. Więcej informacji: Lakiery Efekt Flip Flop
  • Lakier holograficzny/hologramowy

Lakier holograficzny (taka nazwa widnieje na buteleczce) jest lakierem hologramowym w sklepie internetowym. Skąd ta różnica w nazwie wyżej. Lakier ma zapewnić na paznokciach grę kolorów, które tworzą spektakularny efekt przenikając się nawzajem. Kolor zależy oczywiście od kąta padania światła. Allepaznockie oferuje nam pięć różnych odcieni. W moje ręce trafiła piątka, z połyskiem różowo-fioletowym, z której jestem bardzo zadowolona :) Koszt: 19,90zł. Więcej informacji: Lakiery hologramowe
  • Lakiery termiczne
Lakiery termiczne to inaczej lakiery zmieniające kolor ze względu na temperaturę. Allepaznockie oferuje baaardzo szeroką gamę kolorystyczną lakierów, które można dostać w 5ml lub 10ml buteleczkach. Nie potrafię jednak na pewno określić, czy np. mała 20 odpowiada dużej 20 ;) Ja otrzymałam cztery, małe, tęczowe buteleczki z numerkami 20, 21, 26 i 28. Dwa fiolety i dwa róże. Lakier wypróbowała już moja mama i efekt był dość zabawny ;) Lakiery w zależności od pojemności można kupić za 5,90zł lub 9,90zł. Więcej informacji: Lakiery termiczne
  • Ozdoby
W kopercie znalazły się także ozdoby w postaci trzech fiolek brokatu oraz słoiczka z drobnym, ceglastym bulionem, który z pewnością będzie idealny do manicure kawiorowego :)

Recenzje wszystkich nowości z pewnością już niedługo będziecie mogły znaleźć na moim blogu :) Sama nie wiem jak uda mi się to wszystko ogarnąć, jednak postaram się! Mam spore blogowe zaległości, aż nie wiem od czego zacząć :) Chciałabym bardzo serdecznie podziękować hurtowni Allepaznockie za możliwość przetestowania cudownych nowości. Was zapraszam natomiast bardzo serdecznie do odwiedzania sklepu internetowego www.allepaznokcie.pl/sklep, a także do polubienia profilu Allepaznokcie na Facebooku www.facebook.com/AllePaznokcie :)

Pozdrawiam,
 PODPIS
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: