U Was też znowu zima? Jeszcze kilka dni temu tak pięknie świeciło słońce, mogłam przejść się w lżejszych butach i wiosennej kurtce, a tu dziś za oknem śniegu po kostki. Zimo, uciekaj! Jeszcze w lany poniedziałek przyjdzie nam rzucać się śnieżkami, a nie lać się wodą :p
Dziś chciałabym przedstawić Wam kolejny lakier od hurtowni Allepaznokcie z efektem Flip Flop. Tym razem będzie to dwójka (na zdjęciu pierwsza od lewej). O złoto-zielonej czwórce możecie poczytać tu: Allepaznockie: Efekt Flip Flop nr 4.
Jak pisałam już wcześniej Flip Flopy to po prostu duchoromy (czasami wydaje mi się nawet, że multichromy), które zmieniają kolor w zależności od kąta padania światła. Dwójka jest połączeniem zieleni i fioletu, czyli często spotykanych kolorów w lakierach tego typu. Nazwa lakieru na stronie Allepaznockie to "green-purple", co w pełni odzwierciedla jego kolor.
Lakier nakłada się bardzo dobrze i w przeciwieństwie do czwórki pociągnięcia pędzla są mniej widoczne. Prawie wcale. Pędzelek jest dla mnie idealny, taki jak lubię, nie za cienki, nie za gruby i bardzo dobrze można nabrać nim odpowiednią ilość lakieru. Na moich pazurkach możecie zobaczyć trzy cienkie warstwy, co trochę mnie zdziwiło, ponieważ na pierwszy rzut oka lakier wygląda na dość dobrze kryjący. Kolejnym jego minusem jest to, że po kilku chwilach od nałożenia lakieru na paznokciach niestety pojawiły się bąbelki (co można zobaczyć na niektórych zdjęciach). Dość dobrze poradził sobie z nimi jednak Seche :) Po wygładzeniu bąbelków lakier prezentuje się bardzo ładnie i myślę, że mimo wszystko jest o wiele lepszy niż jego kolega ze zdjęcia :) Koszt lakieru to 19,90 za 16ml.
Lakier otrzymałam w ramach współpracy z hurtownią kosmetyczną www.allepaznokcie.pl, lecz nie miało to wpływu na moją opinię.
A jak Wam się podoba? Ja chyba zaraz zmaluję na nim jakiś wzorek :D
Przy okazji przypominam o trwającym na moim blogu rozdaniu, do którego bardzo serdecznie Was zapraszam :) Więcej informacji znajdziecie tu: Rozdanie "Z pazurkiem"!
Pozdrawiam,



