Do zdobienia, które chcę Wam dziś pokazać, zainspirowała mnie przede wszystkim pogoda i... piękna wanilia od Pierre René, o której pisałam w poprzednim poście :) Chyba trzeba się w końcu przyzwyczaić do faktu, że jesień jest już z nami na dobre :)
Pierre René No 238 Vanilla postanowiłam wycieniować gąbeczką w kolorach jesieni. Wybrałam żółty lakier Vipera Creation nr 40, pomarańczowy Essence Marble Mania nr 04 Peaches oraz rudy Wibo Trend Edition - Arctic Expression nr 3. Całość pokryłam flejksami My Secret nr 104. Brązowe liście namalowałam farbami akrylowymi, których już dość dawno nie używałam :) Na koniec oczywiście top Venita :)
Pazurki prezentowały się dość przyzwoicie ;) Jak Wam się podobają? :)
Essence Marble mania nr 04 PeachesEssa
Vipera Creation nr 40
Vipera Creation nr 40
Vipera Creation nr 40
Zapraszam do polubienia "Z pazurkiem" na Facebooku :)


