Witajcie!
ostatni WIBO-BOX obfitował w tyle lakierów do paznokci, że muszę zacząć je Wam w końcu pokazywać :) Na pierwszy ogień poszła jedynka z Arctic Expression, akurat na dzisiejszy mroźny dzień :)
Numer 1 to typowy beż o kremowym wykończeniu. Bardzo ładnie prezentuje się na paznokciach i z pewnością zadowoli te z Was, które lubią kolory w stylu nude. Bardzo przyjemna, odpowiednia konsystencja sprawia, że lakier dobrze rozprowadza się po płytce. Jedyne co mi w nim przeszkadza to pędzelek, który jest skośny. Podobnie jednak jak w kolekcji Glamour Diva, jest to raczej przypadkowa wada, niż celowe zamierzenie producenta, ponieważ nie wszystkie pędzelki w Trend Edition takie są. Szkoda, że zawsze pada na te lakiery, które podobają mi się najbardziej :p
Postanowiłam, że przy prezentacji kolorów z Trend Edition będę dodawać do nich od razu jakieś delikatne zdobienie. Tym razem padło na złoty trójkąt, który wykonałam lakierem Simple Beauty nr 154. Całość, moim zdaniem, prezentuje się bardzo elegancko :) Na zdjęciach dwie warstwy i Poshe.
A jak Wam podoba się takie połączenie?:)
Przy okazji chciałabym zaprosić Was na konkurs organizowany przez Martę z
www.make-up-today.com. Można wygrać błyszczyk oraz korektor od Eve Pearl, a także piękną, różową bądź miętową kosmetyczkę :) Więcej informacji tu:
Wygraj kosmetyki Eve Pearl! Zapraszam! Konkurs trwa do 6 grudnia, więc musicie się pospieszyć! :)
Pozdrawiam,
Justine