7 marca 2013

NailTek Hydration Therapy Colour Midnight Madness & Halley's Comet

Witajcie:)

Dziś chciałabym pokazać Wam pierwsze kolorki, które otrzymałam w ramach współpracy z a.i.Polska.


Na pierwszy rzut poszły kolorki z NailTek, które pokazywałam Wam już w poprzednim poście, a mianowicie Midnight Madness i Halley's Comet. Od początku wiedziałam, że będą ze sobą świetnie współgrały :)


Oba lakiery to nowości oferowane przez markę NailTek. Na samym początku więc kilka słów od producenta :)

Nail Tek Hydration Therapy Color to profesjonalnej jakości, szybkoschnące, barwne lakiery do paznokci, które nie wysuszają płytki. Ich nowatorska formuła oparta została o czystą wodę i molekułę wodno-magnetyczną – Pentavitin®. Składniki te zapobiegają wysuszaniu paznokci oraz wzmacniają działanie nawilżające odżywek. Atrakcyjna paleta barw 

Nail Tek Hydration Therapy Color obejmuje linię Classic Creme, Shimmer oraz French Manicure i jest poszerzana o nowe odcienie. Najnowsze kolory to: stalowa zieleń Deep Sea, delikatny seledyn Morning Dew oraz nasycona czerń Midnight Madness i żywy amarant Evening Primrose. 

Nowością są także lakiery połyskujące srebrnymi drobinkami z linii Glitters. Nowe kolory to mieniący złoty Twinkle Twinkle, kolorowy brokat Supernova, świetlisty Starlight Starbright  i srebrzysty Halley's Comet. Te efektowne lakiery stanowić będą doskonałą ozdobę paznokci w nadchodzącym karnawale.

Midnight Madness to piękna, głęboka i bardzo dobrze napigmentowana czerń o matowym wykończeniu. Do pełnego pokrycia płytki wystarczy jedna warstwa. Mat nie utrzymuje się jednak zbyt długo, ponieważ w chwili obecnej, gdy piszę post, a pazurki mam pomalowane od wczoraj, lakier błyszczy niemal tak jak te o zwyczajnym, kremowym, "błyszczącym" wykończeniu. Na innych blogach widziałam recenzje, w których nikt o tym nie wspominał. Być może ja zrobiłam coś źle. Nie wiem. Być może się wypolerowały? :) Moim zdaniem, jeśli któraś z Was liczy na "porządny" mat, to ten nie będzie chyba najlepszym wyborem. Mi jednak ten mały defekt nie przeszkadza. Midnight Madness ma bardzo wygodny, długi pędzelek, który dobrze rozprowadza lakier po płytce. Musimy jednak uważać, aby nie nabrać zbyt dużo lakieru, który potrafi też spływać po długim pędzelku. Dużą zaletą jest także szybkie schnięcie, nawet przy grubszej warstwie, którą nałożyłam. Bardzo fajnie objawia się to zmianą wykończenia z błyszczącego w matowe. Buteleczka ma 15ml, więc z pewnością wystarczy na długo, tym bardziej, że naprawdę lakieru ze względu na dobre krycie, zużywamy niewiele. 
Inne nowości w tej serii możecie obejrzeć na stronie a.i.Polska: Nowe kolory HTC.

Halley's Comet to 15ml reprezentant nowej kolekcji glitterowej. Poza nim w kolekcji znajdują się inne, piękne błyskotki, które możecie zobaczyć tu: Kolekcja Glitter. Osobiście jestem bardzo zadowolona, że w moje ręce trafił ten właśnie egzemplarz. Kometa Halley'a to bezbarwna baza, w której zatopiony jest pyłek, piegi i srebrne sześciokąty w kolorze srebra. Po nałożeniu trzech warstw lakier daje niemal pełne krycie (z samych błyskotek!), które dają wrażenie paznokci pokrytych pazłotkiem. Lakier pięknie się mieni do tego stopnia, że zdarza mu się nawet w słońcu "puszczać zajączki" ;) Myślę, że efekt byłby jeszcze bardziej spektakularny, gdybym użyła srebrnej bazy i dopiero na nią nałożyła brokat. Mimo wszystko efekt jest cudowny. Lakier dobrze się nakłada, choć w niektórych miejscach musimy go "dołożyć", aby drobinki były równomiernie rozłożone. Jest oczywiście gęstszy niż Midnight Madness, lecz trudno oczekiwać innej konsystencji z taką liczbą błyskotek. Musimy także pamiętać, aby oczyszczać gwint buteleczki zmywaczem, ponieważ drobinki przyklejają się do niego i mogą później sprawiać trudności przy odkręcaniu :) Podejrzewam, że lakier zmywa się... delikatnie mówiąc: tragicznie, jednak narazie staram się o tym nie myśleć i cieszę się błyskiem lakieru w pięknym, marcowym słońcu :) 

Oba lakiery mają moim zdaniem dość intensywny zapach, ale sądzę, że dla wprawionych lakieromaniaczek nie będzie to zbyt duża wada :) Koniec z tym pisaniem! Zobaczcie jak lakiery prezentują się na moich pazurkach:









Produkty otrzymałam w ramach współpracy z firmą www.aipolska.com, lecz nie wpłynęło to na moją opinię.

W tym miejscu chciałabym bardzo podziękować Pani Justynie za zainteresowanie moimi zdobieniami, zaufanie i przesłanie mi produktów do testowania. Was z kolei bardzo serdecznie zapraszam na stronę www.aipolska.com, gdzie możecie zapoznać się z ofertami marek NailTek, Seche czy X-Rated. 

Ale to jeszcze nie koniec. Moje kochane Obserwatorki! Mam do Was ogromną prośbę. Czy znacie, lub macie swój ulubiony żel/krem do pielęgnacji skórek? Ostatnio mam coraz większy problem z doprowadzeniem ich do dobrego stanu i chciałabym zafundować im małą terapię. Póki co wcieram w nie wit A+E, olejek z keratyną, czasami tłustą Neutrogenę lub maskę do dłoni i paznokci. Być może znacie jednak jakiś kosmetyk-cud? :) Nie chciałabym oliwki, lecz raczej żel lub krem. Jeśli w waszych kosmetyczkach znajduje się taki preparat, podzielcie się proszę opinią w komentarzu :) 

Pozdrawiam,
PODPIS

5 marca 2013

Współpraca z a.i.Polska

Bardziej wprawne oczy zapewne dostrzegły już na moim blogu nowy banner :) Dziś chciałabym przestawić Wam kolejną firmę, która podjęła współpracę z moim blogiem. Jest nią a.i.Polska.



Firma a.i. Polska jest obecna na polskim rynku kosmetyki profesjonalnej od 1996 roku. Współpracując z renomowanymi firmami światowego przemysłu kosmetycznego, oferuje najwyższej jakości preparaty do pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp oraz produkty do modelowania paznokci.
a.i. Polska jest także organizatorem szkoleń z zakresu pielęgnacji paznokci.

a.i. Polska konsekwentnie koncentruje się na następujących zadaniach:
1) oferować światowej jakości kosmetyki i akcesoria, do profesjonalnego manikiuru oraz do stosowania w domu,
2) przekraczać oczekiwania klientów w zakresie oferowanych preparatów,
3) budować zaufanie na podstawie rzetelnej i profesjonalnej informacji o produktach. 

Na stronie www.aipolska.com możecie więc znaleźć produkty takich marek jak NailTek, Seche, czy X-Rated. Po bardzo miłej wymianie maili z Panią Justyną z a.i.Polska otrzymałam paczuszkę, w której znalazły się interesujące mnie lakiery :)

NailTek Hydration Terapy Midnight Madness
NailTek Hydration Terapy Halley's Comet


Seche Contemporary


Seche Vite Dry Fast Top Coat (3,6ml)


W tym miejscu chciałabym bardzo serdecznie podziękować firmie a.i.Polska za zaufanie i cudowne lakiery. Myślę, że czerń i srebro z NailTek będą świetnie ze sobą współgrać. Contemporary natomiast to kolor, który spodobał mi się najbardziej w całej gamie kolorów Seche :) Jestem także bardzo zadowolona z top coatu, którego jeszcze nie miałam okazji wypróbować, a z miłą chęcią skonfrontuję go z Poshe :) Na początek wystarczy 3,6 ml ;)

Zapraszam Was także bardzo serdecznie na stronę www.aipolska.com :)  Już niedługo postaram się nadrobić zaległości i pokazać Wam moje nowe nabytki :)

Pozdrawiam,
PODPIS

Lakierowy zawrót głowy - konkurs!

Lakieromaniaczki!

Spieszę, aby poinformować Was o nowym, świetnym konkursie, w którym do wygrania aż 40 mini buteleczek lakierów Virtual!


Więcej informacji: http://lakierowo.blogspot.com/2013/03/wygraj-z-virtual-kule-pena-mini-lakierow.html

Ja się na to piszę :D

Pozdrawiam,

Justine

4 marca 2013

Projekt Hobby! Zaczynamy:)

Witajcie w piękny, słoneczny poniedziałek :)

Nadszedł 4 marca, a więc dzień, w którym ruszamy z nowym, paznokciowym projektem :) Rozpoczynamy Projekt Hobby!



Zgłaszać mogłyście się do wczoraj, zamykam więc "nabór" i ogłaszam listę uczestniczek:

EDIT:  do projektu dołączyły także  
Pat18s (http://pat18slakierowyswiat.blogspot.com/) 
Devilgirl783 (http://nailsbydevgirl.blogspot.com/)
Agata K. (http://paznokcieagaty.blogspot.com/)
Ika (http://czarnyonyx.blogspot.com/)
    
Jest nas 23 więc myślę, że wystarczająco :) Na pewno będziemy się dobrze bawiły :) Jeśli chcecie przypomnieć sobie kilka moich wskazówek co do poszczególnych tygodni, zapraszam do notki Projekt Hobby! Podałam Wam tam kilka propozycji i skojarzeń do każdego motywu :)
Proszę także, abyście linki do swoich prac umieszczały w komentarzach w zakładce Projekt Hobby!, którą odnaleźć możecie w prawym górnym rogu :) Będzie mi o wiele łatwiej, gdy poinformujecie mnie o tym, że zmalowałyście już coś na dany tydzień :) Tam też będą zebrane wszystkie Wasze prace według tygodni :) Jeśli będzie nam szło sprawnie będę chciała także robić podsumowanie każdego tygodnia i z każdego z nich wyróżnić jedną pracę, która najbardziej mi się spodobała. Po wybraniu takiej szczęśliwej siódemki wyłonię z nich jedną, najlepszą, która otrzyma nagrodę niespodziankę pod koniec projektu :)

To co? Zaczynamy! :D

Pozdrawiam,
PODPIS

3 marca 2013

Rozdanie "Z pazurkiem"!

Witajcie :)

Ze względu na to, że w moich zbiorach znajduje się dużo rzeczy, które mi się powtarzają, lub których nie używam, postanowiłam zorganizować dla Was kolejne rozdanie :) Będzie to także idealna okazja do podziękowania Wam za to, że coraz częściej do mnie zaglądacie i komentujecie moje prace. Jest Was już prawie 200! :) Może więc któraś z Was przygarnie odrobinę kosmetyków kolorowych i lakierów? :)



Aby wziąć udział w rozdaniu należy: 
  • Być publicznym obserwatorem mojego bloga (warunek podstawowy) – 1 punkt
  • Umieścić post wraz z powyższym zdjęciem o rozdaniu na swoim blogu („dla chętnych”:)) – 2 punkty 
  • Dodać informację na pasku bocznym swojego bloga z odnośnikiem (powyższym zdjęciem) do mojego rozdania („dla chętnych”:)) – 2 punkty 
- See more at: http://www.zpazurkiem.blogspot.com/search/label/rozdania?updated-max=2013-01-06T22:14:00%2B01:00&max-results=20&start=1&by-date=false#sthash.3ZFLqjHN.dpuf


Aby wziąć udział w rozdaniu należy: 
  • Być publicznym obserwatorem mojego bloga (warunek podstawowy) – 1 punkt
  • Umieścić post wraz z powyższym zdjęciem o rozdaniu na swoim blogu („dla chętnych”:)) – 2 punkty 
  • Dodać informację na pasku bocznym swojego bloga z odnośnikiem (powyższym zdjęciem) do mojego rozdania („dla chętnych”:)) – 2 punkty 
- See more at: http://www.zpazurkiem.blogspot.com/search/label/rozdania?updated-max=2013-01-06T22:14:00%2B01:00&max-results=20&start=1&by-date=false#sthash.3ZFLqjHN.dpuf
Aby wziąć udział w rozdaniu należy: 
  • Być publicznym obserwatorem mojego bloga (warunek podstawowy) – 1 punkt
  • Umieścić post wraz z powyższym zdjęciem o rozdaniu na swoim blogu („dla chętnych”:)) – 2 punkty 
  • Dodać informację na pasku bocznym swojego bloga z odnośnikiem (powyższym zdjęciem) do mojego rozdania („dla chętnych”:)) – 2 punkt
- See more at: http://www.zpazurkiem.blogspot.com/search/label/rozdania?updated-max=2013-01-06T22:14:00%2B01:00&max-results=20&start=1&by-date=false#sthash.3ZFLqjHN.dpufA
by wziąć udział w rozdaniu należy:

Aby wziąć udział w rozdaniu należy: 
  • Być publicznym obserwatorem mojego bloga (warunek podstawowy) – 1 punkt
  • Umieścić post wraz z powyższym zdjęciem o rozdaniu na swoim blogu („dla chętnych”:)) – 2 punkty 
  • Dodać informację na pasku bocznym swojego bloga z odnośnikiem (powyższym zdjęciem) do mojego rozdania („dla chętnych”:)) – 2 punkt
- See more at: http://www.zpazurkiem.blogspot.com/search/label/rozdania?updated-max=2013-01-06T22:14:00%2B01:00&max-results=20&start=1&by-date=false#sthash.3ZFLqjHN.dpuf
Aby wziąć udział w rozdaniu należy:
  • Być publicznym Obserwatorem mojego bloga (warunek podstawowy) - 1 punkt
  • Umieścić post o rozdaniu wraz z powyższym zdjęciem na swoim blogu ("dla chętnych":)) - 2 punkty
  • Dodać informację na pasku bocznym swojego bloga z odnośnikiem (powyższym zdjęciem) do mojego rozdania ("dla chętnych":)) - 2 punkty
A nagrodami w rozdaniu są:

  • Róż w kulkach WIBO Sun Touch (nowy!)
  • Eyeliner Glossy (czarny) od Lovely (nowy!)
  • podwójne cienie WIBO Fashion Colours 02 Swiss Garden (biało-morskie) (nowe!)
  • Błyszczykowa pomadka do ust 02 (czerwona) od Lovely (użyta raz w celu sprawdzenia koloru)
  • Bibułki matujące WIBO (nowe!)
  • Lakier termiczny AllePaznokcie nr 26 (różowy) (nowy!)
  • Lakier do zdobień AllePaznokcie nr 11 (zielony brokat) (nowy!)
  • Lakier Smart Girls Get More nr 132 (śliwkowy) (nowy!)
  • Lakier Smart Girls Get More nr 133 (niebieski) (użyty raz w celu sprawdzenia koloru)
  • Oliwka do skórek i paznokci (nowa!)
  • Pilniczek papierowy 150/220 (nowy!)
  • Ozdoby: dwa słoiczki z brokatem (białym i złotym), słoiczek z różowymi nitkami (nowe!)
Nagrody z bliska :)



Jeżeli chcecie dołączyć do losowania, proszę abyście w komentarzu umieściły następujące dane:
Obserwuję jako:
Post o rozdaniu na moim blogu: TAK/NIE
Informacja na pasku bocznym: TAK/NIE
Wybieram zestaw nr:
E-mail:
- See more at: http://www.zpazurkiem.blogspot.com/search/label/rozdania?updated-max=2013-01-06T22:14:00%2B01:00&max-results=20&start=1&by-date=false#sthash.3ZFLqjHN.dpuf
Jeśli macie ochotę dołączyć do rozdania, proszę abyście w komentarzu pod tym postem umieściły następujące dane:

Obserwuję jako:
Post o rozdaniu na moim blogu: TAK/NIE (+link)
Informacja na pasku bocznym: TAK/NIE (adres bloga)
E-mail:

Rozdanie trwa od 3 marca 2013 do 17 marca 2013 do godziny 23:59. Wyniki postaram się ogłosić 18 lub 19 marca :) Łącznie, za obserwowanie bloga, post i informację na pasku bocznym możecie otrzymać 5 punktów. Lista zostanie stworzona według kolejności zgłoszeń, a zwycięzcę wyłoni generator losowy :) Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski!

EDIT: Moje "Top Komentatorki" na chwilę obecną (Joanna Reda, tamit24, SheLazY, Magda, jjjustii, Justyna Łach, adorianna, Patrycja, kobiece szufladki, Sarita), jeśli tylko wyrażą chęć wzięcia udziału w rozdaniu, postanowiłam nagrodzić dodatkowymi 2 losami :)

Zapraszam Was bardzo serdecznie :)

Pozdrawiam,
PODPIS

2 marca 2013

Koraliki

Zdobienie, które chcę wam dziś pokazać, jest zarazem bardzo szybkie i wydaje mi się, że dość efektowne. Sama zrobiłam je wieczorem, żeby kolejnego dnia moje pazurki jakoś wyglądały na uczelni :) Paznokcie pokryłam więc bazą i dwukrotnie chromowym lakierem z hurtowni Allepaznokcie w pięknym odcieniu głębokiego granatu. Następnie namalowałam po dwa rzędy srebrnych "koralików" lakierem holograficznym nr 5 (także od Allepaznokcie), a do wypełnienia środków ponownie użyłam granatu. Całość pokryta oczywiście Poshe. Oto efekt:




Osobiście czułam i nadal czuję się z pazurkach bardzo dobrze. Noszę je już dwa pełne dni! :p

Przypominam, że już tylko do jutra można zgłaszać się do Projketu Hobby! :) 

Pozdrawiam,
PODPIS

Konkurs z WIBO! - wyniki!

Witajcie w sobotnie popołudnie :)

Nadszedł czas, aby ogłosić wyniki Konkursu z WIBO! Wybór nie był łatwy, ale wraz z moim chłopakiem byliśmy niemal jednomyślni, choć z miłą chęcią nagrodziłabym o wiele więcej osób niż przewidywał regulamin :)


Na początku przypomnę, że konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: manicure i makijaż. Dostałam 23 prace "pazurkowe" od 13 pań (bowiem każda z Was miała możliwość wysłania dwóch zdobień lub make-upów) i niestety tylko jedną pracę w kategorii makijażu. To tłumaczę sobie jednak tematyką mojego bloga :)

Na początku chciałabym pokazać Wam wszystkie prace, które wpłynęły na moją skrzynkę mailową (kolejność przypadkowa):






I niestety jeden, ale za to bardzo ładny make-up od Iv90:



Zgodnie z regulaminem nagrody miały być przyznane po wpłynięciu minimum 10 prac w każdej kategorii. Ze względu na to, że makijaż jest tylko jeden i nie sądzę, aby przedłużanie konkursu coś jeszcze by zmieniło, nagroda główna nie zostanie przyznana. Makijaż Iv90 jest jednak tak ładny, że zasługuje na wyróżnienie i nagrodę pocieszenia, w postaci niespodzianki :) Mam nadzieję, że spodoba się Iv90 :)

Tymczasem... Nagrodę w postaci lakierów Wibo Express Growth nr 480, 482 i Fluo Top Coat, lakierów Wibo Extreme Nails nr 493 i 502 oraz naklejek Lovely nr 1 z motywem panterki otrzymuje...

...Joanna Reda...


lakier Express Growth nr 480
lakier Express Growth nr 480
- lakier Express Growth nr 482
- lakier Extreme Nails nr 493
- lakier Extreme Nails nr 502
- lakier Express Growth Fluo Top coat (świecący w ultrafiolecie)
- naklejki na paznokcie Lovely nr 1 z motywem panterki 
- See more at: http://www.zpazurkiem.blogspot.com/2013/01/konkurs-z-wibo.html#sthash.Ulfy1XJb.dpuf
lakier Express Growth nr 480
- lakier Express Growth nr 482
- lakier Extreme Nails nr 493
- lakier Extreme Nails nr 502
- lakier Express Growth Fluo Top coat (świecący w ultrafiolecie)
- naklejki na paznokcie Lovely nr 1 z motywem panterki 
- See more at: http://www.zpazurkiem.blogspot.com/2013/01/konkurs-z-wibo.html#sthash.Ulfy1XJb.dpuf

Oto, co sama zwyciężczyni pisze o swoim zdobieniu:

"Mój manicure 2 jest wyjątkowy, ponieważ dla mnie każdy mani wykonany metodą one stroke należy do wyjątkowych. Zawsze czymś nas zaskoczy. Idealnie nadaje się na każdą okazję. I zawsze będzie się czymś różnił od innego ;)"

Praca Joasi spodobała mi się najbardziej, właśnie ze względu na metodę one stroke, której sama jeszcze dobrze nie opanowałam. Wiem też, ile pracy trzeba włożyć w to, aby takie paznokcie się udały. Mój chłopak stwierdził, że w ogóle bez gadania i te paznokcie są najlepsze :p A zna się na tym coraz lepiej, wierzcie mi :D Dlatego też, do Ciebie Joasiu, wędruje ten oto zestaw lakierów z naklejkami:


Ale, ale! To jeszcze nie wszystko. Nie mogłam przejść obojętnie koło jeszcze jednych pięknych pazurków. Ich właścicielką jest...

...Panna Marchewka...


Dzień po otrzymaniu maila z pazurkami z Małym Księciem, siedziałam na wykładzie, na którym koleżanka obok właśnie tę książkę trzymała w rękach. Miałam więc okazję dokładnie się przyjrzeć obrazkom w książce i na paznokciach, które są identyczne! Jestem w nich równie mocno zakochana, są bajeczne, jak sama pisze o nich Panna Marchewka:

"Moje zdobienie jest BAJECZNE ponieważ... dosyć dosłownie potraktowałam temat :) postawiłam na ilustracje z książki dla dzieci jaką jest Mały Książę. Moje paznokcie przedstawiają kilka ujęć z wybranych ilustracji znajdujących się w książce."

Dlatego też postanowiłam przyznać Pannie Marchewce wyróżnienie i nagrodzić ją... lakierową niespodzianką! Mam nadzieję, że przypadnie Ci ona do gustu :) 

I to byłoby na tyle... Dziękuję Wam wszystkim za to, że przystąpiłyście do konkursu. Wszystkie prace bardzo mnie ucieszyły, ponieważ była to pierwsza tego typu zabawa, którą organizowałam. Cieszę się, że nie zawiodły moje stałe "czytaczki", ale równie dumna jestem z tych z Was, które dopiero w tym konkursie ujawniły się bardziej :) Mam nadzieję, że w niedługim czasie uda mi się zorganizować dla Was coś jeszcze... :) Jeszcze raz serdecznie gratuluję zwyciężczyniom. Za chwilę odezwę się do Was mailowo :)

Pozdrawiam,
PODPIS
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: