Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mistero Milano. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mistero Milano. Pokaż wszystkie posty
2 grudnia 2018
Folk!
Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo rzadko noszę paznokcie bez jakichkolwiek wzorów lub ozdób. Czasami są one mniej, czasami bardziej rozbudowane, ale jednak zawsze coś się na nich dzieje :) Dziś chcę pokazać Wam pazurki, które nosiłam zupełnie niedawno i które zaliczyć można do takich na których "się dzieje" :)
11 listopada 2018
Czarna elegancja
Czarne paznokcie - albo uwielbiamy, albo zupełnie ich nie lubimy. Ja jestem ogromną fanką czerni, do której co jakiś czas chętnie wracam, ponieważ stwarza na paznokciach mnóstwo możliwości. Czerń jednak czerni nierówna, dziś jednak pokażę Wam moją ulubioną, totalną czerń - Total black.
8 listopada 2018
Kwitnąca magnolia
Ostatnio było zielono, dziś natomiast będzie coś dla fanek neutralnych, stonowanych barw. Kto lubi nudziaki? :)
5 października 2017
Autumn style
Są takie kolory, które niewątpliwie kojarzą nam się z jesienią. Nie oznacza to, że nie możemy pozwolić sobie na nie w inne pory roku, ale oczywistości się nie ukryje - od dłuższego czasu zauważam wśród klientek duuuuuże zapotrzebowanie na kolory jesieni - czerwienie, borda, granaty, fiolety... A dziś mam dla Was połączenie trzech nowości z jesiennych kolekcji Mistero Milano :)
31 grudnia 2016
Red mirror - manicure sylwestrowy
5 sierpnia 2015
My Secret Hot Colors - 247 Cotton Candy, 248 Fuchsia
Witajcie :)
Pozdrawiam,
Dziś kolejny raz chciałabym zaprosić Was na post-tasiemiec ;) Dlaczego? Będą dwie recenzje, wakacyjne zdobienie i krótki filmik z jego prezentacją ;) Mam Wam do pokazania dwa cudowne odcienie letnich lakierów My Secret Hot Colors, które, moim zdaniem, świetne do siebie pasują - mowa o Cotton Candy i Fuchsia :)
Buteleczka lakierów My Secret jest Wam z pewnością bardzo dobrze znana. Mała, kolorowa kostka, która mieści w sobie 10 ml lakieru. Tak jak w przypadku poprzedniej trójki, czyli Lemon, Lime i Jungle pędzelek nie przeszkadzał mi w malowaniu, tak w przypadku tych dwóch odcieni miałam z nim trochę problemu. Jest dobrze przycięty, ale dość szeroki przez co nie zawsze udawało mi się dotrzeć do wszystkich zakamarków przy skórkach. Małą niedogodność rekompensują jednak same odcienie lakierów...
247 Cotton Candy
Numerek 247 o wdzięcznej nazwie "wata cukrowa" to bardzo przyjemny i letni odcień brzoskwini. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że bliżej mu do różu, to ma w sobie sporo tonów pomarańczowych, dzięki którym przy opalonych dłoniach prezentuje się naprawdę świetnie. Ma wykończenie kremowe i bardzo fajnie błyszczy, jednak do pełnego krycia potrzebuje trzech cienkich warstw. Być może jest to też kwestia tego, że mam trochę pobruzdowane paznokcie i lakier na tych niemal niewidocznych wypukłościach się rozlewa. Kiedy jednak osiągniemy pełne krycie z pewnością efekt będzie bardzo zadowalający. Pomimo tej małej wady, lakier jest naprawdę warty uwagi :)
248 Fuchsia
Kolor o numerze 24,8 czyli fuksja, jest bardzo dobrym odzwierciedleniem swojej nazwy. Jest to bardzo ciemny, intensywny róż, wpadający odrobinę we fiolet, który przepięknie i elegancko prezentuje się na paznokciach. Jego ogromną zaletą jest to, że kryje już po pierwszej warstwie! Sama postanowiłam też nie dodawać więcej i zdjęcia, które zobaczycie poniżej, przedstawiają właśnie jedną warstwę lakieru. Pięknie błyszczy, nie smuży... czego chcieć więcej? ;) Jeżeli będziecie stały przed szafą My Secret musicie sięgnąć po ten lakier!
Podobnie jak w przypadku trójki żółto-limonkowo-turkusowej, którą pokazywałam Wam ostatnio, także tu wiedziałam, że kolory będą dla siebie stworzone ;) Nie mogłam się też powstrzymać przed zrobieniem gradientu i tym sposobem stworzyłam wakacyjne zdobienie z palemkami, które namalowałam stylografem Mistero Milano ;) Na początek zdjęcia pod lampą...
Paznokcie wybrały się też na letni spacer, gdzie miały małą sesję zdjęciową ;)
Nie zabrakło oczywiście małej inwencji mojego menadżera - filmik balkonowo-specerowy :D
I jak podoba się Wam efekt końcowy? Ja jestem bardzo zadowolona i z dumą noszę swoje paznokcie ;)
Teraz wiecie już jakie cuda można stworzyć z pomocą pięknego, różowego duetu My Secret, więc tym chętniej zapraszam Was do polubienia profilu marki na Facebooku - My Secret :)
Zapraszam także do siebie ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)




