Pokazywanie postów oznaczonych etykietą neonowe. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą neonowe. Pokaż wszystkie posty
28 listopada 2018
Klasyk z kolorem
Dziś na Mazurach poniżej zera, za oknem biało, więc będzie coś na rozgrzewkę :) Klasycznie, ale z mocnym, kolorowym akcentem :)
1 października 2017
Manicure z Evonails: Kontrasty
Dziś mam dla Was kolejną propozycję pazurków z wykorzystaniem lakierów marki Evonails - będzie bez wzorów, ale zdecydowanie "przyjemnie" ;) ...a przynajmniej tak mi się wydaje! Zobaczcie same :) Przed Wami 89 Colorado spruce i 14 Shamrock.
24 maja 2015
Neonowa wariacja #2
Witajcie :)
jakiś czas temu bardzo spodobało Wam się neonowe zdobienie i muszę przyznać, że ja sama byłam z niego zadowolona ;) Postanowiłam więc, że częściej będę sięgać po neony, więc tym razem czas na zieleń ;)
Dzisiejszy motyw został zaczerpnięty od Tartofraises (do tej pory byłam o tym przekonana, ale jak się okazuje teraz za nic nie mogę tego zdobienia znaleźć, więc być może coś mi się pomyliło...:/ Jeśli traficie na ten wzór, dajcie znać w komentarzu :p) - w nieco innej odsłonie. Autorka namalowała go w formie frencha (który też motyw wypróbowałam na wzorniku i na pewno Wam pokażę;)). Ja natomiast zdecydowałam się na wzór całopaznokciowy.
Do zdobienia wykorzystałam biały lakier, który pokryłam dwiema warstwami lakieru Softer Pro Active 103. Następnie czarną farbą akrylową wykonałam "zacieki" ;) Wydaje mi się, że efekt jest dość... zatruty? :p
(PS. I tak jak zazwyczaj muszę rozjaśniać zdjęcia, żeby uzyskać naturalny kolor, tak w tym przypadku musiałam je ściemniać, żeby neon był neonem - stąd też dziwny odcień skóry ;))
I jak i jak? Kolejne odsłony neonów już wkrótce ;)
Pozdrawiam,
jakiś czas temu bardzo spodobało Wam się neonowe zdobienie i muszę przyznać, że ja sama byłam z niego zadowolona ;) Postanowiłam więc, że częściej będę sięgać po neony, więc tym razem czas na zieleń ;)
Dzisiejszy motyw został zaczerpnięty od Tartofraises (do tej pory byłam o tym przekonana, ale jak się okazuje teraz za nic nie mogę tego zdobienia znaleźć, więc być może coś mi się pomyliło...:/ Jeśli traficie na ten wzór, dajcie znać w komentarzu :p) - w nieco innej odsłonie. Autorka namalowała go w formie frencha (który też motyw wypróbowałam na wzorniku i na pewno Wam pokażę;)). Ja natomiast zdecydowałam się na wzór całopaznokciowy.
Do zdobienia wykorzystałam biały lakier, który pokryłam dwiema warstwami lakieru Softer Pro Active 103. Następnie czarną farbą akrylową wykonałam "zacieki" ;) Wydaje mi się, że efekt jest dość... zatruty? :p
(PS. I tak jak zazwyczaj muszę rozjaśniać zdjęcia, żeby uzyskać naturalny kolor, tak w tym przypadku musiałam je ściemniać, żeby neon był neonem - stąd też dziwny odcień skóry ;))
I jak i jak? Kolejne odsłony neonów już wkrótce ;)
"Z pazurkiem" - zapraszam! :)
1 maja 2015
Neonowa wariacja #1
Witajcie ;)
Neony goszczą na moich paznokciach bardzo rzadko, choć nie mogę powiedzieć, że ich nie lubię. Po prostu rzadko po nie sięgam i ostatnio stwierdziłam, że chyba najwyższy czas to zmienić :) Uwielbiam zdobienia, które są połączeniem czegoś wyrazistego, np. właśnie kolorów neonowych, z czernią, bielą lub szarością. Dlatego też mam dziś dla Was jedno tego typu zdobienie, do którego zainspirowała mnie praca Moniki Szurmiej-Tutaj, której profil na Facebooku zawsze na bieżąco śledzę :) Wam też polecam :) W galerii z pewnością szybko odnajdziecie wzór, który zagościł także na moich paznokciach w nieco innej odsłonie :)
Do zdobienia wykorzystałam szary lakier Paese 333, biel Paese (której numer chyba już mi się wytarł, albo w ogóle go tam nie było?;)), a także neonowy żółty lakier bazarkowy (za jakieś 2 zł) Vollare Big Flash 99, który wymagał jednak podbicia bielą, jak większość neonów. Do tego czarna farbka akrylowa Eclair. Ze względu na to, że zawiodłam się na SH Insta Dri, który strasznie, ale to strasznie bąbelkuje (a jeszcze niedawno na promocji kupiłam dwie buteleczki, żeby mieć na zapas...), postanowiłam nie nakładać go na środkowe paznokcie, aby nie zepsuł mi wzoru. Zdecydowałam się więc na mat od Golden Rose i nie żałuję :) Wyszło super i bardzo mi się to zdobienie podoba :)
I jak, i jak? Macie ochotę na więcej neonowych wariacji? ;)
Pozdrawiam,
Neony goszczą na moich paznokciach bardzo rzadko, choć nie mogę powiedzieć, że ich nie lubię. Po prostu rzadko po nie sięgam i ostatnio stwierdziłam, że chyba najwyższy czas to zmienić :) Uwielbiam zdobienia, które są połączeniem czegoś wyrazistego, np. właśnie kolorów neonowych, z czernią, bielą lub szarością. Dlatego też mam dziś dla Was jedno tego typu zdobienie, do którego zainspirowała mnie praca Moniki Szurmiej-Tutaj, której profil na Facebooku zawsze na bieżąco śledzę :) Wam też polecam :) W galerii z pewnością szybko odnajdziecie wzór, który zagościł także na moich paznokciach w nieco innej odsłonie :)
Do zdobienia wykorzystałam szary lakier Paese 333, biel Paese (której numer chyba już mi się wytarł, albo w ogóle go tam nie było?;)), a także neonowy żółty lakier bazarkowy (za jakieś 2 zł) Vollare Big Flash 99, który wymagał jednak podbicia bielą, jak większość neonów. Do tego czarna farbka akrylowa Eclair. Ze względu na to, że zawiodłam się na SH Insta Dri, który strasznie, ale to strasznie bąbelkuje (a jeszcze niedawno na promocji kupiłam dwie buteleczki, żeby mieć na zapas...), postanowiłam nie nakładać go na środkowe paznokcie, aby nie zepsuł mi wzoru. Zdecydowałam się więc na mat od Golden Rose i nie żałuję :) Wyszło super i bardzo mi się to zdobienie podoba :)
Zapraszam do polubienia "Z pazurkiem" na Facebooku - szykuję dla Was konkurs :)
13 marca 2014
Trendy czwartek! - Softer Pro Active 102
Witajcie wieczornie :)
Pozdrawiam,
Wiem, że moja idea Trendy czwartków trochę się rozmyła, ale w miarę możliwości czasowych staram się do niej wracać :) Dziś mam dla Was recenzję kolejnego lakieru z kolekcji Pro Active - nr 102.
Numer 102 to jasna, neonowa zieleń o kremowym wykończeniu. Konsystencja lakieru jest w sam raz i maluje się nim przyjemnie. Paznokcie pomalowałam wieczorem, a zdjęcia chciałam zrobić na drugi dzień. W dziennym świetle okazało się, że po dwóch warstwach widać jeszcze delikatne prześwity, dlatego rano dołożyłam trzecią warstwę. Nie zauważyłam problemów ze schnięciem.
Lakier znajduje się w dość masywnej, okrągłej butelce z czarną nakrętką, która osobiście bardzo mi się podoba :) Pędzelek nie sprawia problemów i dobrze rozprowadza lakier po płytce.
Lakier otrzymałam w ramach współpracy z Trendy Shop, lecz nie wpłynęło to na moją opinię.
Jakie zdobienie wymyśliłam do pary temu wiosennemu kolorowi? Proste i szybkie ;) Zobaczcie same :)
A dla Was - tutorial :)
1. Na pokrytych lakierem paznokciach malujemy nieregularne linie czarną farbą akrylową.
2. W wybranych miejscach wykonujemy sondą większe kropki...
3. ...i uzupełniamy przerwy między nimi mniejszymi kropkami.
4. Większe kropki uzupełniamy neonowymi akcentami :)
I efekt końcowy:
Co sądzicie o takim zdobieniu? :) Czekam na Wasze opinie w komentarzach :)
Zapraszam do polubienia Trendy Shop na Facebooku! :)
Zapraszam także do polubienia "Z pazurkiem" na Facebooku :)
7 listopada 2013
Trendy czwartek! - Softer Pro Active 101
Witajcie :)
Pozdrawiam,
Dziś zdałam sobie sprawę, że już od tygodnia nie było mnie na blogu. Natłok obowiązków spowodował, że nawet nie zdążyłam tego zauważyć ;) Mogę się pochwalić, że od wczoraj oficjalnie stałam się "kobietą pracującą" :D Niemniej jednak jestem z siebie dumna, że październik upłynął mi pod znakiem wzmożonego blogowania, dzięki czemu zmobilizowałam się do opublikowania 31 postów :) Listopad będzie zapewne uboższy, jednak postaram się z całych sił, aby bywać tu jak najczęściej :)
Tymczasem zapraszam Was na kolejnego posta z cyklu "Trendy czwartek" :) Dziś mam dla Was pierwszy lakier z kolekcji neonowej - Softer Pro Active 101 :)
Na początku powiem, że jest to jeden z tych lakierów, z którymi zapewne bardzo się polubię :) Numerek 101 to intensywny żółty kolor o kremowym wykończeniu. Pomimo tego, że jest reprezentantem kolekcji neonowej, nie do końca przypomina tradycyjne, żółte neony. Nie razi tak swoją "neonowatością" i chyba to właśnie mi się w nim podoba :) Lakier jest dość gęsty w porównaniu z tymi z Crazy Colours, jednak być może to właśnie sprawia, że kryje tylko przy dwóch warstwach! Tylko, ponieważ w przypadku tego koloru jest to rzadkością :) Nie pozostawia smug i pięknie błyszczy, nawet bez topów, co możecie zobaczyć na zdjęciach.
Lakier zamknięty jest w dość sporej, okrągłej buteleczce z czarną nakrętką. Wygląda dość masywnie, jednak mi się podoba. Nie mogę narzekać także na dość wąski i dobrze przycięty pędzelek :) W drogeriach Stars jest dostępny (o ile pamięć mnie nie myli ;)) za niecałe 8zł :) Obecnie możecie skorzystać z promocji - 3 lakiery Pro Active za 12 zł :)
Lakier otrzymałam w ramach współpracy z Trendy Shop, lecz nie wpłynęło to na moją opinię.
Przy okazji każdego z lakierów chciałabym przedstawiać Wam także propozycje zdobień, ktore można wykonać przy odrobinie cierpliwości ;) Tym razem postawiłam na czarną krateczkę, która moim zdaniem dość fajnie skomponowała się z żółtym Pro Active :)
A dla Was krótki, prosty tutorial:
1. Paznokcie malujemy dwukrotnie lakierem Softer Pro Active 101.
2. Czarnym lakierem do zdobień Softer Line nr 2 malujemy cienkie, pionowe kreseczki - od najdłuższych do najkrótszych.
3. Tym samym lakierem malujemy kreseczki poziome, tworząc kratkę w kształcie "schodków".
4. Wybrane krateczki uzupełniamy czarnym lakierem.
Efekt końcowy:
Wystąpili:
Moim zdaniem z wkorzystaniem tych dwóch lakierów, z krateczką powinna poradzić sobie każda z Was :) Wystarczy odrobina wprawy i opanowanie trzęsących się rąk ;)
Zapraszam do polubienia Trendy Shop na Facebooku, gdzie możecie m.in. odnaleźć listę sklepów w całej Polsce :)
Zapraszam także do polubienia "Z pazurkiem" na Facebooku :)
15 lutego 2013
Ćwiczenia z water marble part II ;)
Jak wspominałam w poście wcześniej, dostałam małego kopa, żeby w końcu wziąć się za wyćwiczenie water marble. Po kilku nieudanych próbach coś w końcu zaczęło wychodzić, stąd też drugi post dzisiaj ;) Bazą do wodnego wzorku było cieniowanie wykonane neonowymi lakierami z Golden Rose, a dokładnie żółtym Classics Charming nr 55, pomarańczowym Miss Selene nr 213 i różowym Miss Selene nr 161. Wzorek wykonałam bezbarwnym lakierem i czarnym Smart Girls Get More nr 134 z mnóstwem drobinek, który już wcześniej wam recenzowałam (klik: Smart Girls Get More nr 134) :) Niestety rozchodził się niezbyt dobrze (choć i tak o wiele lepiej niż wiele innych), dlatego też kiedy nakładałam na niego lakier bezbarwny pozostały jakieś ciemne cienie ;) Efekt jednak nie był aż taki zły. Uwaga! Dużo zdjęć! :D
Myślę, że pazurki na lato jak znalazł :D
Pozdrawiam,
Myślę, że pazurki na lato jak znalazł :D
Pozdrawiam,
19 czerwca 2012
Neonowy zawrót głowy!
Od 15 czerwca na portalu pomaderia.pl trwa konkurs na wystrzałowy, kolorowy, neonowy makijaż. W ciągu 10 dni można nadsyłać swoje propozycje makijażowe dowolnej części ciała, więc... czemu nie pazurki! :) Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest także umieszczenie na zdjęciu karteczki z napisem "pomaderia". Już z samego rana postanowiłam pobiec do drogerii i kupić jakieś neonowe kolorki :) Oto co stworzyłam:
Na każdy z paznokci na początku nałożyłam kolorowy lakier: brzoskwiniowy - Essence Marble mania nr 04 Peaches, zielony - Ingrid Ice cube nr 404, łososiowy - Wibo Express growth (Trends nude) nr 350, żółty - Vipera Creation nr 40. Na kciuku, którego niestety nie widać w całej okazałości, wykorzystałam błękit z Safari, bądź Da Vinci, którego numerku nie potrafię już odczytać:) Następnie wszystko pokryłam matowym topem z Pierre Rene (który swoją drogą nie spełnia do końca moich oczekiwań:) ). Końcówki pokryłam neonowymi kolorkami z Miss Selene nr 213 i 161 (pomarańczowy i różowy) i Classics Charming (Golden Rose) nr 54 i 55 (zielony i żółty) oraz granatowym lakierem na kciuku pasującym do błękitu. Małe "neonowe buteleczki" za 2,5zł-3zł z pewnością mi wystarczą, gdyż nie przepadam za tego typu odcieniami, a kupiłam je tylko ze względu na konkurs:) Ostateczny efekt wzbogacają jeszcze kolorowe diamenciki, które jakiś czas temu zakupiłam na allegro.
Rezultat, choć nie pokusiłabym się na tak odważny i kolorowy manicure np. na uczelnię, bardzo mi się podoba :) Mam nadzieję, że przybliży mnie też choć trochę do podium, bo do wygrania jest zestaw lakierów ORLY Feel the Vibe (kolory: Beach Cruiser, Skinny Dip, Melt Your Popsicle, Glowstick), który możecie zobaczyć tu: klik oraz zestaw pielęgnacyjny do paznokci ORLY Treatment Trio Kit (preparaty: Primetime, Bonder i Polishield), taki jak tu: klik. Konkurs trwa do 25 czerwca, więc jeśli macie ochotę wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę pomaderia.pl. :)
A co Wy o nim sądzicie? :)
Justine
PS. Trzymajcie kciuki! :)
Na każdy z paznokci na początku nałożyłam kolorowy lakier: brzoskwiniowy - Essence Marble mania nr 04 Peaches, zielony - Ingrid Ice cube nr 404, łososiowy - Wibo Express growth (Trends nude) nr 350, żółty - Vipera Creation nr 40. Na kciuku, którego niestety nie widać w całej okazałości, wykorzystałam błękit z Safari, bądź Da Vinci, którego numerku nie potrafię już odczytać:) Następnie wszystko pokryłam matowym topem z Pierre Rene (który swoją drogą nie spełnia do końca moich oczekiwań:) ). Końcówki pokryłam neonowymi kolorkami z Miss Selene nr 213 i 161 (pomarańczowy i różowy) i Classics Charming (Golden Rose) nr 54 i 55 (zielony i żółty) oraz granatowym lakierem na kciuku pasującym do błękitu. Małe "neonowe buteleczki" za 2,5zł-3zł z pewnością mi wystarczą, gdyż nie przepadam za tego typu odcieniami, a kupiłam je tylko ze względu na konkurs:) Ostateczny efekt wzbogacają jeszcze kolorowe diamenciki, które jakiś czas temu zakupiłam na allegro.
Rezultat, choć nie pokusiłabym się na tak odważny i kolorowy manicure np. na uczelnię, bardzo mi się podoba :) Mam nadzieję, że przybliży mnie też choć trochę do podium, bo do wygrania jest zestaw lakierów ORLY Feel the Vibe (kolory: Beach Cruiser, Skinny Dip, Melt Your Popsicle, Glowstick), który możecie zobaczyć tu: klik oraz zestaw pielęgnacyjny do paznokci ORLY Treatment Trio Kit (preparaty: Primetime, Bonder i Polishield), taki jak tu: klik. Konkurs trwa do 25 czerwca, więc jeśli macie ochotę wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę pomaderia.pl. :)
A co Wy o nim sądzicie? :)
Justine
PS. Trzymajcie kciuki! :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)




