17 lipca 2016

Vintage nails (płytka BPS BP-L 007)

Cześć! :) 

Dziś przychodzę z kolejną recenzją płytki od Born Pretty Store. Tym razem jest to BP-L 007 :) 

Płytkę powyżej, jak i inne płytki ze sklepu Born Pretty Store otrzymujemy w kartonowym, kolorowym opakowaniu. Na samej blaszce znajduje się także niebieska folia ochronna, zapobiegająca porysowaniu. 

Na płytce 007 znajdziemy aż 25 bardzo różnorodnych wzorów. Wybrałam ten egzemplarz między innymi dlatego, że znajdują się na nim wzorki, które określam zazwyczaj jako "tapetowe" ;) W powtarzalnym szyku występują tu wzory ornamentowe, lilijki, listki i wiele innych. Poza wzorkami całopaznokciowymi są tu też pojedyncze elementy, spośród których podoba mi się jedynie kilka (tu także są to ornamenty). Na część w ogóle nie mam pomysłu (orzeł? herby? gwiazda? ;))Wzory są dość duże, choć rząd środkowy i dolny są nieco krótsze. Bez problemu jednak powinny sprawdzić się na większości paznokci, chyba że mamy bardzo długą lub szeroką płytkę. Wszystkie odbijają się bez problemu, jednak do ich prawidłowego odbicia może przydać nam się stempel przeźroczysty, dzięki któremu umieścimy je w centralnym miejscu naszego paznokcia. W przeciwnym razie możemy się przy niektórych wzorach trochę namęczyć ;)

Sprośród wszystkich wzorków mój wybór padł na początek na trzeci wzór z dolnego rzędu. Zobaczcie co udało mi się stworzyć :) Bazą zdobienia jest KOBO #58 radiant orchid, stemple zaś to zasługa srebrnego lakieru do stempli od B. loves plates.
Jak widzicie całość prezentuje się dość elegancko i sądzę, że właśnie takie zdobienia można głównie dzięki tej płytce uzyskać ;) Wszystko jednak zależy tylko od Waszej wyobraźni ;) 

Na ornamenty z płytki 007 decydowały się także moje klientki :) 


Jak Wam się podoba? Macie tę płytkę? :) 

Jeśli chciałybyście mieć ją w swoich zbiorach to odsyłam do strony Vintage Demask Nail Art Stamp Template Image Plate, gdzie kosztuje teraz 2,99$. Inne gadżety do zdobienia paznokci znajdziecie w zakładce Nail Art. BPS to nie tylko akcesoria do paznokci - sprawdźcie same na stronie www.bornprettystore.com.

Na produkty nieprzecenione macie także 10% zniżki, wpisując poniższy kod :) 


Born Pretty Store na Facebooku :)

"Z pazurkiem" na Facebooku ;)

Możecie śledzić mnie także na Instagramie - zpazurkiem.justyna :)

Instagram

Pozdrawiam,
PODPIS

6 komentarzy:

  1. A ten Kobo ale ma cudowny kolor, WOW! Płytka genialna, ja uwielbiam płytki od nich :)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne wzorki są na tej płytce, aż miło popatrzeć :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne zdobienia wyczarowałaś dzięki tej płytce.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: