O mnie

Witajcie na moim blogu!

Na początku była pasja. Godziny malowania, próby zakończone powodzeniem i te mniej udane, błędy, porażki i małe sukcesy. Setki lakierów, hektolitry zmywacza do paznokci. Nieśmiałe blogowanie, obawa przed krytyką i uśmiech przy pierwszych pozytywnych komentarzach.

I tak oto po wielu latach przy paznokciach jestem w miejscu, w którym chciałam być, chociaż mam nadzieję, że to dopiero początek długiej drogi, do kontynuacji której wystarczy mi zapału, sił i zdrowia :) 

Z wykształcenia jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz magistrem filologii polskiej. Dawniej miałam nadzieję na odnalezienie się w mediach, jednak chyba zabrakło mi zapału do tego, by iść dalej w tym kierunku. Do dziś wiele osób pyta mnie dlaczego nie pracuję w zawodzie. Nie wiem, ale nigdy tego nie żałowałam. Robię to, co kocham najbardziej - "maluję paznokcie" :) Poza studiami ukończyłam także szkołę kosmetyczną oraz różne kursy stylizacji paznokci. Obecnie prowadzę swoją własną firmę i swoją pasją obdarowuję innych :)
 
Zapraszam do mojego świata pazurków. Mam nadzieję, że znajdziecie tu mnóstwo inspiracji i miło spędzicie czas!

Kontakt: justyna.przybyszewska@gmail.com

Justyna
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: