11 maja 2013

Projekt Hobby - Tydzień 7 - wyniki!

Hej!

Wiem, że ostatnio niemal wcale mnie tu nie ma, ale zaczął się tak gorący okres, że ciągle jestem czymś zajęta. Mam nadzieję, że kiedy już oddam swoją magisterkę będę miała więcej czasu na nadrobienie Projektu Hobby oraz Projektu Trendy u Niki, którą bardzo przepraszam za opóźnienie. Na pewno wszystko nadrobię :) Nadszedł jednak czas na to, aby ogłosić wyniki głosowania na zdobienia z siódmego tygodnia. Dziś zobaczycie tylko dwie zwycięskie prace. Jutro natomiast poznacie zwyciężczynie wszystkich tygodni, wybrane dzięki Waszym głosom, do których dołączy kilka prac wytypowanych przeze mnie :)

Prace z tygodnia siódmego jak zwykle były niesamowite. Być może dlatego, że tym razem włożyłyście w nie więcej pasji, bowiem tematem było Wasze własne hobby :) Miałam bardzo trudny wybór, jednak swoje dwa głosy chciałabym oddać na Oliwkę i jej piękne koraliki, związane z robieniem biżuterii, a także na Chilli, kochającą podróże, dzięki której od razu zrobiło się cieplej! :)

W Waszym głosowaniu wygrały natomiast...

K.O.T. (24 głosy)

Mixoflife (19 głosów)

Prawda, że pomysłowe? ;)

Zapraszam Was do śledzenia bloga jutro. Do tej pory wybranych zostało 14 prac ze wszystkich tygodni. Myślę, że dorzucę od siebie 6 typów i szczęśliwa 20 będzie miała szansę na lakierowy upominek ;)

Pozdrawiam,

PODPIS

10 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: