5 maja 2013

Projekt Hobby - Tydzień 7 - głosujemy!

Witajcie!

Jak Wam minął "weekend" majowy?;) Mi dość pracowicie i niestety bez odpoczynku, ale i tak jestem zadowolona z pięknego słońca za oknem (w końcu!) :) Nadszedł czas na ostatnie głosowanie na tygodniowy manicure. Zanim jednak przedstawię Wam prace z ostatniego tygodnia, wróćmy do głosowania na pazurki książkowe, czyli tydzień szósty Projektu Hobby :) Wasze prace znów mnie zachwyciły. Pojawiły się motywy z waszych ulubionych bajek i innych książek, motywy nawiązujące do czytania, komiksy... Jak zwykle duża różnorodność, z której jestem bardzo zadowolona! :) Swoje dwa głosy chciałabym oddać na (jakie to  było trudne!)... Czerwonego Kapturka Callais (niesamowity pomysł i przepiękne wykonanie) oraz SheLazY i motyw łapaczy snów w klimacie Pocahontas :) Po podliczeniu Waszych głosów w tygodniu szóstym najlepiej spisały (zmalowały?:P) się...

Callais (29 głosów)

Chilli (17 głosów)

Serdecznie Wam gratuluję :) Wasze prace już za tydzień wezmą udział w głosowaniu na nagrodę-niespodziankę :)

A teraz czas na ostatni już tydzień, w którym motywem przewodnim miało być Wasze prywatne hobby :) Wiem, że być może nie było to najłatwiejsze zadanie biorąc pod uwagę fakt, że prawdopodobnie Waszym największym hobby jest malowanie paznokci, ale i tak świetnie Wam poszło :) Jeśli macie wątpliwości na temat tego, do jakiej pasji nawiązują poniższe pazurki, zapraszam Was na blogi autorek :) A teraz... Poznajmy się lepiej! Tydzień siódmy - Wasze hobby :)


Zasady nie ulegają zmianie :) W głosowaniu biorą udział te z Was, które z maksymalnie trzytygodniowym opóźnieniem wykonały zdobienie i zdążyły mnie do nim poinformować :) Oddajemy po DWA głosy! Głosy Anonimów nie będą brane pod uwagę :)

1. Adorianna

2.Callais

3. Chilli

4. Joanna Reda

5. Justyna Łach

6. K.O.T.

7. Mixoflife

8. SheLazY

EDIT: Przepraszam za pomyłkę, ale umknęła mi praca Oliwki...

9. Oliwka

I jak Wam się podoba? Czas na wybranie swoich faworytek macie do przyszłej niedzieli :) Liczę na Wasze dwa głosy w komentarzach :)

Pozdrawiam,

PODPIS

36 komentarzy:

  1. 7 i 8 ;) Nie ma mojej pracy... ;(

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciężki wybór, ale 3 i 6.

    OdpowiedzUsuń
  3. ojej, dziękuję! Bardzo mi miło :) Swoje głosy oddaję na: 6 i 9

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: