28 kwietnia 2013

Projekt Hobby - Tydzień 6 - głosujemy!

Witajcie :)

Nadeszła chwila, żeby podsumować tydzień piąty Projektu Hobby. Czas tak pędzi, że nie mogę za nim nadążyć. Stąd też sama mam spore opóźnienie :)

Tydzień 5 upłynął pod hasłem sportu :) Na szczęście w tych zdobieniach chyba nie trzeba niczego wyjaśniać, gdyż pojawiły się Wasze ulubione dyscypliny i motywy :) Swoje głosy chciałabym oddać na koniki Chilli, które zachwyciły mnie swoją precyzją oraz rowerek K.O.T., który oda razu kojarzy się ze słońcem i wypadami ze znajomymi :) Po podliczeniu waszych glosów tydzień piąty wygrały natomiast...

Joanna Reda (20 głosów)

K.O.T. (18 głosów)

Gratulacje dziewczyny! Wsaze zdobienia są niesamowite :) I oczywiście będą miały okazję wziąć udział w głosowaniu na nagrodę-niespodziankę! :)

A teraz zapraszam Was na podsumowanie i głosowanie na zdobienia z tygodnia szóstego :) Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat pazurków dziewcząt zapraszam Was na ich blogi, bowiem nie zawsze od razu jest jasne, do czego nawiązuje manicure :) Przed Wami... świat ksiażek :)


Zasady ciągle te same :) W głosowaniu biorą udział te z Was, które z maksymalnie trzytygodniowym opóźnieniem wykonały zdobienie i zdążyły mnie do nim poinformować :) Oddajemy po DWA głosy! Głosy Anonimów nie będą brane pod uwagę :) W głosowaniu nie bierze udziału manicure Poliship z Turcji (niestety, nie mogłabym wysłać jej ewentualnej nagrody za granicę) :)

1. Adorianna

2. Callais

3. Chilli

4. Joanna Reda

5. Justyna Łach

7. K.O.T.

8. Mixoflife

9. Nika

10. Oliwka

11. SheLazY

12. TheCieniu

Na wasze dwa głosy czekam w komentarzach pod tym postem :) Wyniki już za tydzień, wraz z podsumowaniem ostatniego (już!) tygodnia :) 

Pozdrawiam,
PODPIS

44 komentarze:

 1. Chilli piękne Paznokcie... ale oddaje głosy na :
  Callais i SheLazy
  wszystkie prace rewelacja. (;
  szkoda że mi nie wyszło w tym projekcie. :|

  OdpowiedzUsuń
 2. 2 i 8 (chociaż sagi nie lubię :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Just, dzięki za głos :)
  głosuję na 7

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. drugi głos oddaję na 12, śliczne :)

   Usuń
 4. nie wiem czy mogę ale jak tak to głosuję na 3 :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Ojej, zapisywałam zdjęcia i na pewno miałam też Twoje, nie wiem jakim cudem mi umknęło. Przeprzam, sprawdałam kilka razy, a i tak przegapiłam, Już uzupełniam!

   Usuń
 6. 3-śliczne i 8-ze względu na to, że lubię zmierzch :-D

  OdpowiedzUsuń
 7. 2 i 3 ...:) Oba mnie tak urzekły, że oglądam je już chyba 4 raz!:) i dalej będę

  OdpowiedzUsuń
 8. 2,3,4,11
  fajny blog, obserwujemy ? jeśli tak to mnie zaobserwuj, a ja potem cb i zostaw komentarz z linkiem do bloga abym wiedziała, że już obserwujesz :) http://diy-and-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. 3,9,10,12 ;)
  bardzo mi sie tu u Ciebie podoba, oczywiście obserwuje ;)
  zapraszam również do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: