13 kwietnia 2013

Projekt Hobby - Tydzień 4 - głosujemy!

Hej!

Nie wiem jak Wam, ale mi dni mijają niespodziewanie szybko. Wyobraźcie sobie, że nie miałam nawet czasu na nowy manicure i pisząc ten post nadal mam na pazurkach "Odrobinę delikatności..." - 5 dzień! U mnie to coś niespotykanego ;) Teraz jednak wiem, że nawet lakier za 2zł potrafi dać radę kilka dni z dobrym topem. Dziś nie wytrzymał jednak sprzątania i z pewnością czas na coś nowego :)

Przez ostatnie dni głosowałyście na zdobienia z trzeciego tygodnia Projektu Hobby, czyli pazurki "taneczne" :) Jak zapewne same zauważyłyście tydzień ten zdominowały piękne i zwiewne baletnice, choć nie zabrakło także motywów ludowych, tańca towarzyskiego, dyskoteki, a nawet... igły z nitką! :) Do głosowania przyłączyło się sporo osób, za co bardzo Wam dziękuję. Moje dwa głosy chciałabym przyznać Chilli, której kolorowe tancerki bardzo mi się spodobały oraz Neszce z jej ludowym motywem z sukien ;) Wasze zdobienia są przepiękne, choć przyznam, że podobało mi się o wiele więcej prac. Na któreś jednak ostatecznie musiałam się zdecydować, a te urzekły mnie nabardziej.

Po podliczeniu Waszych głosów wygrywają...

Neszka (23 głosy)

Agata K. (17 głosów)

Gratuluję dziewczyny! Wasze zdobienia przechodzą do puli, z której później wspólnie wyłonimy nagrodę główną :) Dodam jeszcze, że bardzo dużą liczbę głosów uzyskali także kolorowi tancerze Joasi Redy oraz ludowy motyw Chilli :) 

A teraz czas na głosowanie na zdobienia z tygodnia 4. Zapraszam Was do kina i teatru! :)
Zasady nie ulegają zmianie. W głosowaniu biorą udział te z Was, które z maksymalnie trzytygodniowym opóźnieniem wykonały zdobienie i zdążyły mnie do nim poinformować do tej pory :) Oddajemy po dwa głosy! (Proszę, żebyście nie oddawały więcej głosów, bo później nie wiem jak je podliczać ;)). Głosy Anonimów nie będą brane pod uwagę :) W głosowaniu nie bierze udziału mój manicure oraz manicure Poliship z Turcji (niestety, nie mogłabym wysłać jej ewentualnej nagrody za granicę) :) A teraz... zobaczcie jak piękne i pomysłowe prace zostały wykonane na ten tydzień!

1.Adorianna

2. Callais

3. Chilli

4. Chilli

5. Devilgirl783

6.Joanna Reda

7. Justyna Łach

8. K.O.T.

9. Mixoflife

10. Neszka

11. Nika

12. Oliwka

13. SheLazY

14. TheCieniu

Poliship zmalowała dla nas natomiast (pozakonkursowo) Kung-fu Pandę...


...a ja postawiłam na teatralne maski i kurtyny :)


Swoje DWA głosy oddajecie tradycyjnie w komentarzach. Wyniki i zwycięskie prace ogłoszę za tydzień razem z podsumowaniem sportowego tygodnia :) O głosowaniu będzie przypominał Wam także banner po prawej stronie ;)

Miłego weekendu!
PODPIS

34 komentarze:

 1. Ja stawiam na numer 10 i 11 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 11 i Twoje maski chyba najbardziej odpowiadają mi w ten klimat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja praca jest niesamowita, dlatego głosuje na nią i na numer 6:)

  OdpowiedzUsuń
 4. 2 i 5 bardzo ciężki wybór

  OdpowiedzUsuń
 5. 12 i 5 :) (PS. niektórzy mają spory problem z czytaniem zasad, lub w ogóle ich nie czytają bo widzę wciąż oddają po więcej niż 2 głosy :/ plus boli mnie to, ze pewnie żadnych notek nie czytają a tylko komentują same zdjęcie :( )

  OdpowiedzUsuń
 6. Jej dziękuję za tyle głosów na moje krakowskie paznokcie! Dziękuję bardzo!

  Wybieram... 3 oraz 5 :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. i jeszcze pytanko, czy mogłabyś podmienić moje zdj na to z napisem Atlas Chmur, bo tak to wgl nie nawiązują do tego tygodnia ;) chyba że ktoś bardzo pomysłowy.

   Usuń
 8. 11 i 12 moim zdaniem najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. 6 i 12 bardzo mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 10. Twoje są zdecydowanie najładniejsze, a głosik oddaje na 5. Devilgirl783

  OdpowiedzUsuń
 11. Wybieram Devilgirl783 i the Cieniu. Bardzo pomysłowe!

  OdpowiedzUsuń
 12. 5 i 11 :)
  Szkoda, że nie można zagłosować Twoje, bo najbardziej wpadły mi w oko :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: