21 kwietnia 2013

Projekt Hobby - Tydzień 5 - głosujemy!

Witajcie:)

Wiem, że post powinien pojawić się wczoraj wieczorem, ale okazało się, że przygotowania do balu wymagają więcej wysiłku niż myślałam ;) Ale za to wszystko się udało, bawiłam się super i nie mogę uwierzyć, że już niebawem kończę studia ;) Może za jakiś czas uda mi się podzielić jakąś fajną fotką, bo wydaje mi się, że wraz z moim K. byliśmy najczęściej fotografowaną parą :P Ale to może tylko takie wrażenie ;)

Tymczasem zapraszam Was na wyniki głosowania z tygodnia czwartego! Stwierdzam, że macie niebywałą wyobraźnię i wystarczy rzucić jedno hasło, aby pojawiło się mnóstwo, różnorodnych zdobień ;) W tygodniu czwartym, kinowo-teatralnym, pojawiły się więc Wasze ulubione filmy i bajki, motywy kamer i taśm oraz masek. Mnie osobiście najbardziej spodobała się praca Chilli i jej Batman oraz pajęczynki nawiązujące do Spidermana na pazurkach Neszki. Czyżbym miała słabość do super-bohaterów? :p Najwięcej waszych głosów, powędrowało natomiast do...

Devilgirl783 (12 głosów)

 Neszka (12 głosów)

Gratuluję! Wasze prace będą miały możliwość wzięcia udziału w głosowaniu na nagrodę niespodziankę po zakończeniu projektu :) 

A teraz - tydzień 5. Jak to szybko zleciało! Mi niestety nie udało się wykonać jeszcze sportowego zdobienia, ale mam nadzieję, że pojawi się na dniach ;) Niżej pokazuję Wam więc jakie piękne prace wykonały pozostałe dziewczęta :) Zasady już znacie. W głosowaniu biorą udział te z Was, które z maksymalnie trzytygodniowym opóźnieniem wykonały zdobienie i zdążyły mnie do nim poinformować :) Oddajemy po DWA głosy! Głosy Anonimów nie będą brane pod uwagę :) W głosowaniu nie bierze udziału manicure Poliship z Turcji (niestety, nie mogłabym wysłać jej ewentualnej nagrody za granicę) :)

1. Adorianna

2. Callais

3. Chilli

4. Chilli

5. Joanna Reda

6. Justyna Łach

7. K.O.T.

8. Mixoflife

9. Nika

10. Oliwka

11. Sarita

12. SheLazY

13. TheCieniu

 I pozakonkursowa propozycja Poliship:


Wyniki waszego głosowania pojawią się tradycyjnie za tydzień :) Na Wasze głosy czekam w komentarzach, a tymczasem uciekam na niedzielne leniuchowanie nad jeziorem :)

Pozdrawiam,
PODPIS

37 komentarzy:

 1. 4 i 7 :)
  a zatem czekamy na jakieś zdjęcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znowu dziękuję, za wyróżnienie!! :) Ja też nie zdążyłam zrobić sportowego zdobienia, niestety kompletnie nie mam ostatnimi czasy chwili na paznokcie :( może uda się coś na tydzień z książką zrobić ^^

  5 i 7 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią wybrałabym jeszcze kilka ale to wbrew zasadom, więc ostatecznie wybór padł na 5 i 7 ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. 5 i 12 jak dla mnie najfajniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładne zdobienia ;)
  2 i 3 ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. jej, Just. dziękuję za taki komplement :)
  mój wybór: 9 :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: