3 stycznia 2016

My Secret Glam & Shine 260 Purple sparkle

Hej! 

Od pewnego czasu w Drogeriach Natura można znaleźć kolekcję Glam & Shine od My Secret. Z racji tego, że kilka dni temu trafiła w moje ręce, od razu sięgnęłam po pierwszą buteleczkę, której nie mogłam się oprzeć ;) Zapraszam na prezentację pierwszego lakieru - Purple sparkle.

Przyznam szczerze, że na początku w ogóle nie zwróciłam uwagi na nazwę lakieru, a więc z góry założyłam, że mam do czynienia z głębokim granatem. Zdziwiłam się więc trochę, że przy pierwszej warstwie (która nie pokrywa płytki w stu procentach), widziałam więcej fioletowych, niż niebieskich tonów ;) W rzeczywistości bowiem lakier jest połączeniem ciemnofioletowej (purpurowej właśnie) bazy, w której znajduje się bardzo połyskliwy, granatowy shimmer. To on sprawia, że lakier ostatecznie ma niebieską tonację :) Pomimo dość rzadkiej konsystencji Purple sparkle nie zalewa skórek, a do tego pięknie rozprowadza się po plytce. Idealnie odzwierciedla też nazwę całej serii - zobaczcie jak pięknie błyszczy, pomimo tego, że nie nałożyłam na niego żadnego top coatu! :) Patrząc na tę piękną niebieskość już wiem, że będzie moim faworytem spośród ósemki Glam & Shine :)

Patrząc na ten lakier do głowy przychodziło mi tylko jedno zdobienie... Macie pomysł jakie? ;) Z pewnością pochwalę się nim jutro! :) 

Jeżeli macie ochotę na tę piękną niebieskość ukrytą w 10 mililitrowej buteleczce to pędźcie do Drogerii Natura! Takie cudo za 6,99zł! :)

My Secret na Facebooku...


...i "Z pazurkiem" na Facebooku - zaglądajcie ;)


Pozdrawiam,
PODPIS

10 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: