2 stycznia 2016

Vipera Cosmetics - Belcanto 132 Silver-gleam

Hej! ;) 

W wolnej chwili przychodzę do Was z pierwszą recenzją w tym roku. Z racji tego, że mamy karnawał, wiele z Was będzie z pewnością poszukiwało fajnych, połyskujących lakierów. Złoto i srebro to wręcz obowiązek! ;) A ja odkryłam niedawno zupełnie fajne sreberko, choć na mojej półce stoi już dłuższy czas... Zapraszam do poczytania o lakierze Vipera Belcanto Silver-gleam :) 

Słów kilka od Producenta:

Vipera Lakiery do paznokci Belcanto 125-136 to kolekcja 12 wspaniałych Lakierów do Paznokci przygotowana specjalnie na karnawałowe szaleństwa!

Klikając w zakładkę "Vipera" znajdziecie już kilka lakierów z karnawałowej kolekcji. Zapewniam, że jeden jest piękniejszy od drugiego, a każda z pań może znaleźć coś dla siebie :) 

------------------------------

DESIGN: Jak widzicie na zdjęciu wyżej, lakiery Vipera Belcanto zamknięte są w bardzo smukłej, płaskiej buteleczce, której dopełnieniem jest połyskująca, metaliczna nakrętka. To na niej znajdziemy naklejkę z numerem i nazwą lakieru (niestety po pewnym czasie mogą się one wytrzeć).

PĘDZELEK: Wysoka buteleczka = długi pędzelek. Jak pisałam już wielokrotnie, lakiery Belcanto mają bardzo długie i cienkie pędzelki, które niektórym mogą nie odpowiadać. Ja osobiście bardzo takie lubię, więc nie napiszę o nich nic złego ;) Jedynym minusem jest fakt, że przy dłuższym operowaniu pędzlem przy pazurkach nadmiar lakieru spływa po trzonku i przez nieuwagę możemy narobić bałaganu ;)

KOLOR: Metaliczne srebro - nic dodać, nic ująć :)

WYKOŃCZENIE: Metaliczne (nie pozostawia smug/śladów po pędzelku)

KRYCIE: Pomimo rzadkiej konsystencji wystarczą dwie tradycyjne warstwy, aby pokyć płytkę w całości, bez prześwitów.

Zobaczcie jak Vipera Belcanto 132 Silver-gleam prezentuje się na paznokciach :)


Kto potrzebuje fajnego sreberka może śmiało sięgnąć po te - z czystym sumieniem polecam ;) 

Zapraszam Was na stronę www.vipera.com.pl, do sklepu internetowego www.viperasklep.pl oraz na profil marki na Facebooku: Vipera Cosmetics :)"Z pazurkiem" na Facebooku - odwiedzajcie ;)
                        

Pozdrawiam,
PODPIS

9 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: