23 grudnia 2015

Wesołych Świąt! (inspiracje)

Hoł, hoł, hoł ;)

Witajcie po dłuższej przerwie. W sumie wydawało mi się, że byłam tu niedawno, a jednak minął już tydzień. Czas pędził mi tak nieubłaganie, że dopiero dziś, po najbardziej męczących dwóch tygodniach pazurkowej pracy, zdołałam "zrobić sobie paznokcie na święta". Nie o nich jednak będę pisać - zobaczycie je później ;) 

Dziś natomiast przychodzę z porcją inspiracji, które od pewnego czasu oglądały moje klientki ;) Część z nich zobaczycie, poza wzornikiem, także na żywo ;) Może niektóre z nich będą dla Was fajnym rozwiązaniem na świąteczne pazurki na ostatnią chwilę. Niestety nie jestem w stanie wymienić wszystkich utalentowanych stylistek i blogerek dzięki którym ten wzornik po części się zapełnił - wiedzcie natomiast, że część zdobień podsunęły mi "internety" :p Zapraszam :)
Wzornik wykonany został lakierami hybrydowymi Semilac :)

A teraz kilka wzorów "na żywo" - w różnych zestawieniach ;) 
Nie da się ukryć, że panie bardzo chętnie sięgały po czerwień (sądzę, że co drugie paznokcie, które zrobiłam były właśnie tego koloru), choć nie zabrakło także niebieskości ;) No i te kokardeczki... :p W końcu też trochę postemplowałam, bo bożonarodzeniowe i zimowe płytki są tak urocze, że nie sposób było ich nie wykorzystać ;) 

Wszystkie pazurki (bo tu pokazałam Wam tylko te typowo świąteczne) możecie znaleźć na moim Facebooku, gdzie Was serdecznie zapraszam ;) 

Korzystając z okazji chciałabym życzyć wszystkim pogodnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w gronie ukochanych osób, radości ze wspólnego świętowania, wspaniałych prezentów i mnóstwo uśmiechu na co dzień! Niech spełnią się Wasze marzenia ;) 


Wesołych Świąt!
PODPIS

8 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: