5 czerwca 2016

Mhendi (płytka BPS BP-L 008)

Cześć!

Jak Wam minął weekend? Ja co prawda miałam tylko jeden dzień wolnego, ale wykorzystałam go maksymalnie: dekolt i brzuch spalone na raka ;) Tak to jest jak całe dnie siedzi się w murach i chce się je nadrobić w niedzielę ;) 

Brak czasu skutecznie uniemożliwia mi pisanie postów, ale mam nadzieję, że chociaż od czasu do czasu Wam o sobie przypomnę :) Dziś recenzja płytki Born Pretty Store BP-L 008.

Jak już wiecie i jak wielokrotnie pisałam, płytki BPS zapakowane są w kartonowe, zdobione etui i zabezpieczone niebieską folią. Elementy te mają chronić zawartość przed uszkodzeniem i z pewnością spełniają swoją rolę. Muszę przyznać jednak, że w przypadku płytki 008 trafił mi się jeden uszkodzony wzór - przedostatni w trzecim rzędzie ma rysę, która niestety uniemożliwia wykorzytanie go. Sądzę jednak, że uszkodzenie mogło powstać w jakiś sposób już na etapie produkcji, ponieważ nie wiem co musiałoby się stać, aby powstała tak głeboką rysa na blaszanej płytce ;) Nie jest to jednak dla mnie problem, ponieważ nie te wzory zwróciły moją uwagę przy wyborze płytki... :) 

Zauważyłam, że płytki, które trafiły w moje ręce jako ostatnie mają nieco węższy biały margines, a raczej sama płytka na plastikowej podkładce jest ciut większa. Wynika to być może z samych umieszczonych na niej wzorów, które są dość duże. Z drugiej strony wiem też, że część z Was ma tę płytkę w wersji różowej i z mniejszą metalową częścią, więc podejrzewam, że wszystko zależy od aktualnie wypuszczonej serii.

Na płytce 008 znajdziemy 21 wzorów. Pierwszy rząd to 7 całopaznokciowych motywów mhendi, które to zadecydowały o tym, że zapragnęłam mieć tę płykę ;) Motywy takie uwielbiam osobiście malować stylografem, jednak płytka jest dużym ułatwieniem w przypadku braku czasu, a i dla osób mniej uzdolnionych będzie idealna. W środkowym rzędzie także znajdziemy 7 wzorów na cały paznokieć, jednak są one bardziej różnorodne. Nie stanowią jakiegoś konkretnego motywu, ale można je w pewnym sensie okreslić słowem "z natury" :p Znajdziemy tu kwiatki, motylki, listki. Ostatni wzór określiłabym nawet kępką trawy :p Ostatni rząd to wzory mniejsze, z pewnością nie na cały paznokieć, choć i przy mniejszych pazurkach można byłoby zastemplować nimi całość :) Są to ozdobne, bardzo eleganckie ornamenty, które możemy umieścić przy skórkach, na środku, przy wolnym brzegu lub wszędzie tam, gdzie tylko pozwoli nam wyobraźnia. Co do samych wzorów, przy zamawianiu warto wziąć jeszcze pod uwagę to, że są one dość duże i mogą nie sprawdzić się przy małych paznokciach (na zdjęciach zobaczycie jak długie miałam paznokcie, a wzory sprawdziły się idealnie). Zobaczcie wzory z bliska.


Od strony technicznej mogę powiedzieć jeszcze, że wszystkie motywy odbijają się bardzo dobrze, a szczególnie zadowolona jestem ze szczegółowych wzorów mhendi, w których nie brakuje nigdy żadnej kreseczki! ;) 

Przygotowałam dla Was dwa zdobienia. Oba na długich, jeszcze żelowych pazurkach. Oba dość eleganckie i do tego w zieleniach :) Mam nadzieję, że się Wam spodobają. A to tylko dwie z setek możliwości, które daje nam BPS BP-L 008 :) 

Zdobienie na lakierze My Secret #211 turquoise ze złotym lakierem do stempli B. loves plates

Zdobienie na lakierze Softer Crazy Colours #25 z czarym lakierem Golden Rose Color Expert nr 60.
Płytka dostępna jest na stronie Born Pretty Store: Various Arabesque Pattern Nail Art Stamp Template Image Plate. Obecnie kosztuje niecałe 4$. Egzemplarze z innymi wzorami możecie znaleźć w zakładce Nail Art. Na produkty nieprzecenione, używając poniższego kodu, możecie dostać 10% zniżki :)


Born Pretty Store na Facebooku :)

"Z pazurkiem" na Facebooku ;)

Pamiętajcie, że można śledzić mnie także na Instagramie - zpazurkiem.justyna :)

Instagram

Pozdrawiam,
PODPIS

9 komentarzy:

 1. O, świetna płytka! Strasznie mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się to drugie zdobienie, chociaż oba są śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsze zdobienie mnie zachwyciło, ale jak zobaczyłam drugie to przepadłam!:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Obie propozycje są przepiękne, kombinacja zieleni ze złotem wygląda obłędnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsze zdobienie świetne :)
  Wczoraj akurat miałam wolny dzień, ale nie było zbyt ciepło żeby się smażyć na słońcu :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta sama płytka niedługo powinna u mnie być :D Cudowne ma wzorki

  OdpowiedzUsuń
 7. super Ci te wzorki wychodzą, ja już do nich straciłam cierpliwość :(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: