5 maja 2015

Perełki BPS

Witajcie :)

Na blogu pokazywałam Wam już zdobienia z wykorzystaniem półperełek od Born Pretty Store. Dziś chciałabym napisać Wam o nich kilka słów :)

Półperełki do zdobienia paznokci znajdują się w typowej dla BPS karuzeli. Wybierając je miałam nadzieję na możliwość wyboru takiej, w której będą wymieszane różne wielkości perełek. BPS dysponuje bowiem ozdobami o średnicy 1,5, 2, 3, i 4 mm. Niestety wtedy nie było to możliwe, dlatego też poprosiłam o wysyłkę najmniejszych. Mierząc je linijką okazało się jednak, że mają średnicę 3 mm. Troszkę żałuję, ponieważ mniejsze byłyby zapewne bardziej delikatne, ale do rzeczy! ;)

Jak na ozdoby dość spore trzeba przyznać, że radzą sobie całkiem nieźle. Dzięki temu, ze mają zupełnie prostą podstawę przylegają do płytki cała powierzchnią. Wygląda to więc trochę inaczej niż w przypadku niektórych ćwieków, które mają od wewnątrz wgłębienia i przyklejają się w zasadzie tylko brzegami ;) Na początku sprawiały mi trochę kłopotu, ponieważ starałam się na nie uważać, bo bałam się, że mogę nimi o coś zahaczyć i odpadną. Tak się jednak nie stało, a ozdoby już po pewnym czasie w ogóle przestały mi przeszkadzać. Nie odpadły też w trakcie noszenia i ściągnęłam je dopiero przy zmywaniu paznokci. Pokryłam je oczywiście top coatem, jednak nie wpłynęło to dość znacznie na ich ostateczny wygląd. Nie straciły na uroku i swojej "perłowości" ;)

Zdobienia, które zobaczycie poniżej są przypomnieniem, bowiem pojawiły się już wcześniej na blogu ;) Tym razem chciałabym, żebyście zwróciły uwagę także na same ozdoby :) Na zdjęciach widać m.in. ich wielkość w porównaniu do płytki paznokcia, jak i wypukłość.Sądzę, że perełki w różnych rozmiarach mogłyby być doskonałym uzupełnieniem zdobień ślubnych, lecz także tych na co dzień. Z pewnością dodadzą elegancji wielu wzorom ;)

Jeżeli wpadły Wam w oko odsyłam do strony BPS, a dokładnie tu: KLIK :) Wybrana karuzela kosztuje nicałe 3 dolary. Dostawa z BPS jest oczywiście darmowa. Możecie też skorzystać z kodu poniżej na 10% zniżkę :)


Zachęcam Was do polubienia Born Pretty Store na Facebooku :)

"Z pazurkiem" na Facebooku :)
                        

Pozdrawiam,
PODPIS

8 komentarzy:

 1. Fajne są, takie bardzo delikatne; ) Jako dodatek są idealne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie piękne te twoje pazurki, te piórka są niesowite no a perełki to po prostu miodzio

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne są i ja też mam je w różnych kolorach i rozmiarach świetna sprawa do ozdabiania każdego zdobienia :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne są i ja też mam je w różnych kolorach i rozmiarach świetna sprawa do ozdabiania każdego zdobienia :-D

  OdpowiedzUsuń
 5. takich półperełek brakuje wśród moich karuzelek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne perełki, nie mam niczego takiego bo nie lubię, jak mi coś odstaje, machinalnie to skubie aż oderwę XD ale oglądam tyle pięknych zdobień z perełkami i ćwiekami, że chyba będę musiała się oduczyć tego nawyku i zakupić takie cuda ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. o mamuniu jakie piękne pazurki! ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne pazurki, a takie dodatki wyglądają bardzo ładnie. :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: