19 listopada 2015

Złote róże

Witajcie ;) 

Dzisiaj znów w godzinach wieczornych, ale (nie)stety w ciągu dnia czasami brakuje mi czasu ;) Chwaliłam się już wcześniej, że zdecydowałam się na poprowadzenie własnej, paznokciowej działalności i na chwilę obecną mogę powiedzieć, że jestem wystarczająco zadowolona jak na początek ;) Z dnia na dzień mam coraz więcej klientek, które nie szczędzą mi miłych słów - to najbardziej motywuje do działania i dalszego rozwoju :) 

Dziś chciałabym pokazać Wam zdobienie, które na komputerze zalega już blisko rok (zdjęcia robiłam 11 grudnia 2014) ;) Nie byłam pewna tego, czy powinnam je opublikować, raz mi się podobało, raz nie... i choć nadal widzę niedoróbki i wiem, że teraz mogłabym wykonać je sto razy lepiej, to i tak je pokażę ;) A może jeszcze zdecyduję się je kiedyś powtórzyć i będzie dobre porównanie jak można poprawić się przez rok jeśli tylko się ćwiczy? :) 

Bazą zdobienia jest przepiękna zieleń Harmony, którą w całej okazałości możecie podziwiać w poście o jesienno-zimowej kolekcji KOBO. Wzory zostały namalowane złotą farbką akrylową :) 
 Zdobienie miało być trochę eleganckie i takie chyba też w ostateczności wyszło ;) Lubicie takie zestawienia? :)

"Z pazurkiem" na Facebooku - zapraszam ;)
                        

Pozdrawiam,
PODPIS

13 komentarzy:

 1. Przesadzasz ;) zdobienie jest idealne :) bardzo lubię połączenie ciemnej zieleni i złota ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne, naprawdę ładne zdobienie. Skoro twierdzisz, że teraz byłoby lepsze, to wierzę, ale takie jak jest, jest świetne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale śliczne ;) ładnie pasują te róże :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy wzór ;) Ja i tak bym w życiu nie umiała sobie takiego zrobić, więc gratuluję, jeśli to nazywasz niedoróbkami, bo dla mnie to perfekcja :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne, bardzo elegancko wyglądają

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ciekawe zdobienie! i oryginalne kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczne! Nie wiem nad czym się zastanawiałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna i mega efektowne ;) pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładny, ciekawy wzorek :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: