14 września 2012

Ambasadorka Wibo - zapowiedź pierwszej paczki

Witajcie!

Pod koniec miesiąca mam otrzymać swoją pierwszą paczkę w ramach programu Ambasadorek Wibo. Oczywiście zastanawiałam się, co będzie się w niej znajdowało i już wiem ;) Jesień 2012 ma bowiem upłynąć pod znakiem kolekcji Glamour Diva (klik).

Ze strony www.wibo.pl możemy się dowiedzieć, że Glamour Diva to...

Wyjątkowa kolekcja kosmetyków przygotowanych specjalnie dla pewnych siebie kobiet, które uwielbiają błyszczeć i uwodzić makijażem. Limitowana stylizacja o wyjątkowej kolorystyce cieni i migoczących maskar do rzęs. Kosmetyki wchodzące w skład kolekcji Glamour Diva będą niezbędne by olśnić wszystkich na wieczornym wyjściu.   

W skład kolekcji wchodzą więc:

Diva's Make Up Kit - Zestaw sześciu metalicznych cieni do powiek w idealnych kolorach do przygotowania wieczornego makijażu! 


Diva's Celebrity Eyes - Sztuczne rzęsy w 2 wzorach


Diva's Gel Eye liner – Eye liner w żelu z błyszczącymi refleksami 


Diva's Spectacular - Glitterowa maskara do rzęs


Kolekcja Glamour Diva ma zawitać wkrótce w szafach Wibo. Oczywiście bardzo się cieszę, że będę mogła wypróbować ją o wiele wcześniej, jednak trochę mi smutno, że nie znalazły się w niej żadne lakiery do paznokci (z wiadomych względów;p). Na blogu jednej z Ambasadorek przeczytałam jednak, że kolekcja ta ma zostać wzbogacona 5 lakierami do paznokci. Ja niestety nie znalazłam takiej informacji, ale jeśli okaże się prawdziwa, to będę przeszczęśliwa :)

Jeżeli któraś z Was miałaby jeszcze ochotę dołączyć do programu, wszelkie informacje możecie znaleźć na stronie http://wibo.pl/ambasadorki lub na profilu FB Programu Ambasadorek Wibo pod adresem http://www.facebook.com/events/459451937417636/. Etap blogerek został już rozstrzygnięty, jednak co miesiąc na Facebooku będzie wybierana kolejna Ambasadorka. Mi się udało, może i Wy spróbujecie?:)

Powodzenia!

Justine

2 komentarze:

  1. Ciekawa jestem maskary i również liczę na lakiery.

    OdpowiedzUsuń
  2. maskary i linery *_* czekam z niecierpliwością !

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: