28 września 2012

So Sweet Blog Award

Bardzo cieszy mnie, gdy wiem, że zaglądacie do mnie i moje pomysły mogą być dla Was inspirujące. Tym bardziej chciałam serdecznie podziękować dwóm dziewczynom, które przyznały mi "słodką babeczkę": http://callais-nails.blogspot.com/ oraz http://mixoflifetestuje.blogspot.com/. To dla mnie naprawdę bardzo duże wyróżnienie :)


Biorąc udział w zabawie moim zadaniem jest wyróżnienie kolejnych 5, 10 lub 15 blogerek, które pretendują do "słodkiego bloga". Chciałabym więc wyróżnić te kobietki, do których często zaglądam (choć nie zawsze komentuję), od których czerpię inspirację, z blogów których mogę się wiele dowiedzieć i którym czasami troszeczkę zazdroszczę talentu i wytrwałości... :)

1. http://bottle-of-happiness.blogspot.com/ - blog, który odwiedzam regularnie, nawet po kilka razy dziennie i do którego nie mam żadnych zastrzeżeń:) Niesamowite zdobienia, precyzja, dużo cennych informacji i porad, z których staram się korzystać. Fantastyczne zdjęcia. Poza tym duże brawa za wytrwałość i systematyczność, których mi niestety często brakuje ;)

2. http://jjjustii.blogspot.com/ - bardzo fajne, kobiece i precyzyjne zdobienia. Piękne, zadbane pazurki. No i oczywiście ten sentyment... Pozdrawiam, moja imienniczko:)

3. http://kosme-tiki.blogspot.com/ - chyba pierwszy blog, który zaczęłam odwiedzać regularnie. Czytając go zawsze mam wrażenie, że został na nim opisany każdy użyty przez Ciebie kosmetyk :) Kiedy zastanawiam się nad kupnem czegoś, sprawdzam najpierw czy być może nie używałaś, nie recenzowałaś, nie polecasz... ;p Podoba mi się też styl, w jakim piszesz każdą kolejną notkę. Zawsze odnoszę wrażenie, jakbym rozmawiała z koleżanką przy kawie, bez zbędnych "ą" i "ę" :)

4. http://lakieromania-rzeczludzka.blogspot.com/ - jak w każdym blogu "pazurkowo-lakierowym" szukam oryginalności i staranności. A te dwie rzeczy można znaleźć właśnie tu:) Do tego świetne zdjęcia!

5. http://make-up-today.blogspot.com/ - zdjęcia, które zawsze mnie zachwycają. Świetne pomysły - idealne wykonanie.Odważne połączenia i gotowość do udzielenia makijażowych rad :) Polecam!

Zapraszam do odwiedzania powyższych blogów, bo naprawdę jest na co popatrzeć:)

Pozdrawiam,

Justine

3 komentarze:

  1. Dziękuje bardzo za przesłodka muffinkę;) Ja również pozdrawiam imienniczkę:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi miło, dziękuję za babeczkę ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za wyróżnienie i dobre słowo :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: