1 lutego 2015

KODI Professional 045

Witajcie :)

Dziś będzie słów kilka o marce, która dopiero niedawno pojawiła się na polskim rynku kosmetycznym - KODI Professional. Ta rosyjska marka znana jest już m.in. w innych krajach wschodniej Europy oraz we Francji i Niemczech. Teraz, narazie dzięki profilowi Kodi Professional Poland, możemy mieć ją także my :) Warto dodać, że w ofercie KODI znajdziemy zarówno lakiery tradycyjne, jak i hybrydowe oraz termiczne.
Zapraszam na recenzję lakieru KODI Professional 045 :)

Lakiery KODI zamknięte są w dużej, 15 ml buteleczce, przypominającej swoim kształtem klepsydrę, z charakterystyczną, dużą, białą nakrętką. Pędzelek określiłabym jako bardzo tradycyjny, średniej grubości. Jest bardzo dobrze przycięty, dzięki czemu nie sprawia problemów przy malowaniu.

Numer 045 to lakier, który z pewnością przypadnie do gustu tym z Was, które stawiają na zadbane i bardzo eleganckie paznokcie. Jest to bowiem kolor bardzo elegancki. Głębokie, dość ciemne bordo z wykończeniem... no właśnie - określiłabym je jako glassfleckowe, które jednak widoczne jest dopiero na dużym przybliżeniu. Dzięki niemu lakier ma bardzo specyficzny charakter :) Pełne krycie możemy uzyskać już przy dwóch średnich warstwach. Bardzo fajnie się rozprowadza i na szczęście nie zostawia dużych smug po ruchach pędzla. Warto jednak zwrócić uwagę na stan swoich paznokci, ponieważ lakier może wyostrzyć mam wszelkie niedociągnięcia w postaci rozdwojonej czy pobruzdowanej płytki.  Na zdjęciach zobaczycie go bez top coatu, więc z góry mogę powiedzieć, że nie pozostawia aż tak wyrazistej, błyszczącej tafli. Mimo wszystko jest jednak bardzo ładny. Zobaczcie same ;)
I jak Wam się podoba? Ja jestem bardzo na tak :) Jest jednak jeszcze jedno małe ale, o którym warto wspomnieć. Na facebookowej stronie marki znaleźć możecie wzorniki kolorów wszystkich lakierów. Tych jest bardzo dużo, co zasługuje na duży plus, jednak szkoda, że nie do końca odzwierciedlają one rzeczywiste kolory. W przypadku numeru 045 dostajemy raczej wzornik z fioletem, który nie ma nic wspólnego z lakierem, który dziś Wam przedstawiłam ;) Link do koloru macie tu: KLIK. Mam więc nadzieję, że w sieci będzie pojawiało się coraz więcej recenzji, które pozwolą Wam na dokładne zidentyfikowanie koloru :)

EDIT: Wybaczcie moje niedopatrzenie, jednak kolor lakieru nr 45, znajdujący się na Facebooku nie pokrywa się z kolorem przedstawionym przeze mnie, ponieważ na stronie przedstawiony jest wzornik lakierów hybrydowych. Przepraszam, że nieświadomie, lecz jednak, wprowadziłam Was w błąd :) Wzornik zwykłych lakierów powinien pojawić się w najbliższym czasie :)

A już jutro zapraszam na zdobienie z użyciem KODI Professional 045 :) Będzie baaaardzo elegancko :)

KODI Professional Poland na Faceooku:

https://www.facebook.com/pages/Kodi-Professional-Poland/333966383477731?sk=timeline

Zapraszam także na mój fanpage - rozdanie trwa :)
                       

Pozdrawiam,
PODPIS

7 komentarzy:

 1. Całkiem ładny :) Ale różnica z tym kolorem na fb wielka

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj serdecznie, dziękujemy bardzo za wspaniałą recenzje jednak chciałybyśmy wyprowadzić Panią z błędu co do rozbieżności numerów i rzeczywistych kolorów Kodi - professional. Na fanpagu są przedstawione tylko kolory lakierów hybrydowych, kolory zwykłych dopiero się pojawią

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo przepraszam za moje niedopatrzenie :) Informację już sprostowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super kolorek i zdjęcia! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo jestem ciekawa tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: