13 lutego 2016

Walentynki Last minute (inspiracje)

Witajcie :)

Tak, tak - jutro Walentynki. Może część z Was w ogóle nie lubi lub nie obchodzi tego święta, ale przyznać trzeba, że jest ono doskonałą okazją do stworzenia czegoś ciekawego na pazurkach ;) Ja dziś pół dnia poświęciłam na swój manicure walentynkowy, który mam nadzieję pokazać Wam jutro, dziś natomiast mam dla Was garść inspracji - być może poszukujecie jeszcze czegoś, co dopełni Wasz jutrzejszy, walentynkowy image ;) Zapraszam więc na Walentynkowy last minute!

Na początek chciałabym pokazać Wam kilka bardzo prostych wzorków, które zapełniły część walentynkowego wzornika. Miałam nadzieję zapełnić go w całości, jednak zdobienia powstawały w chwilach przerwy od pracy, których ostatnio mam naprawdę niewiele:)
Z koszyka z wzronikami wygrzebałam także parę wzorków, mogących sprawdzić się na jutrzejsze święto :) Wzorniki w całości z pewnością jeszcze Wam pokażę :)W ubiegłym roku udało mi się stworzyć dwa walentynkowe zdobienia, proste, ale bardzo efektowe. Przynajmniej ja byłam z nich zadowolona :) 


Walentynki kojarzą się zazwyczaj z serduszkami, kolorem czerwonym lub różem, jednak sądzę, że inne motywy także świetnie się sprawdzą :) 
Na zdobienia z motywami walentynkowymi decydują się także moje klientki - choć bardzo często serduszka pojawiają się bez szczególnej okazji :) Oto kilka zdobień na hybrydach :) A Wy jaki manicure walentynkowy preferujecie? Musi być czerwony z odpowiednim motywem, czy lubicie eksperymentować? :) Ja w tym roku postawiłam na coś odmiennego - będzie stonowanie, delikatnie, uwodzicielsko? ;) Zapraszam jutro wieczorową porą... :)

Udanych Walentynek!

Pozdrawiam,
PODPIS

7 komentarzy:

 1. Ale inspiracji, wiszące serduszka chętnie bym wykorzystała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w tym roku jakoś pominąłem rózowe kolory na walentynki :-D

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne inspiracje <3 z chęcią odwzoruję nie jedną :P

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękne zdobienia <3 niesamowity ten wzornik, tyle cudowności

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: