27 lutego 2013

Garść informacji :)

Witajcie :)
Dziś post zupełnie organizacyjny :) Po pierwsze chciałabym Wam przypomnieć, że już tylko do jutra do godziny 23.59 możecie nadsyłać prace na Konkurs z WIBO!


Do tej pory dostałam 17 prac w kategorii manicure i niestety tylko jedną w kategorii makijażu. Jeśli macie ochotę jeszcze dołączyć, to przypominam Wam zasady:


Przez cały czas pisałam także, że do 28 lutego możecie zgłaszać się do pierwszego organizowanego przeze mnie Projektu Hobby! Ciągle tkwiłam jednak w swoim własnym błędzie, a przecież zgłoszenia, tak jak pisałam na początku, przyjmuję do 3 marca ;) A 4 marca zaczynamy! Jest nas już 19, ale im więcej tym lepiej! Zapisujcie się! :) Będziemy malowały według następujących tygodni:

Dotychczasowa lista uczestniczek znajduje się w zakładce Projekt Hobby!

W tym miejscu chciałabym także podziękować Sylluni (www.syllunia.blogspot.com) za zorganizowanie Konkursu na karnawałowy manicure! Moje pazurki zdobyły pierwsze miejsce, a dziś po południu odebrałam paczuszkę z nagrodami :)


Poza tym udało mi się nawiązać kolejną współpracę i już niedługo na blogu powinny pojawić się nowe marki :) Z pewnością pokażę Wam wszystko :) 

Pozdrawiam wiosennie,
PODPIS

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: