12 lutego 2013

Sally Hansen Insta-Dri Purple Bolt

Przepraszam za kilkudniową nieobecność. Sama jakoś przyzwyczaiłam się do niemal codziennych postów ;) Trochę jednak zniechęca mnie tymczasowy brak dobrego aparatu i opornie mi idzie ;) W tym tygodniu jednak wszystko powinno wrócić do normy. Tymczasem, ze względu na ładne słońce za oknem i w ramach przerwy w pisaniu pracy magisterskiej postanowiłam pokazać Wam kolejny lakier, który dostałam od drogerii Allekosmetyki.pl.

www.allekosmetyki.pl

Purple Bolt z serii Insta-Dri to głęboki śliwkowy fiolet. Kolor ładny, jednak niekoniecznie odpowiada mi jego frostowo-metaliczne wykończenie, ponieważ nie lubię smug na paznokciach. Te co prawda nie są bardzo widoczne, ale jednak ;) Lakier ma dość dobrą konsystencję, jednak jest coś co sprawia, że źle się nakłada... Pędzel. Nigdy nie spotkałam się z tak szerokim pędzlem w lakierach do paznokci. Rozumiem, że zamysł był taki jak w większości szybkoschnących lakierów, aby nakładały się jak najszybciej. Ten jest jednak tak gruby, że nawet jedno pociągnięcie wystarczy do pokrycia całej płytki. Niestety trzeba być bardzo ostrożnym, żeby nie pozalewać skórek, ponieważ na pędzel jednocześnie nabiera się bardzo dużo lakieru (u mnie problem jest widoczny szczególnie na palcu środkowym :P). Schnie dość szybko. Na krótkich paznokciach jedna, grubsza warstwa wystarczy do przyzwoitego krycia. Dwie są już w pełni zadowalające. Na zdjęciach poniżej mam niestety trzy warstwy, lecz tylko dlatego, że gdzieś dotknęłam i została jakaś skaza, którą chciałam zamalować ;) Lakier schnie jednak dość szybko (o ile nie nałożymy zbyt grubej warstwy). Rzeczywisty kolor został najlepiej odzwierciedlony na drugim zdjęciu :)
I na koniec kilka zbliżeń na pędzel(ek) ;) Na kartce widać pociągnięcie pędzla po białej kartce i porównanie "smugi" z paznokciami na palcu wskazującym (po prawej) i małym (po lewej):

Produkt otrzymałam w ramach współpracy ze sklepem www.allekosmetyki.pl.

Jak Wam się podoba? Ja poza kolorem, który bardzo mi się podoba, mam w stosunku do tego lakieru mieszane uczucia :)

Przy okazji chciałabym przypomnieć Wam o zapisach do Projektu Hobby oraz trwającym Konkursie z WIBO! Więcej dowiecie się klikając w linki lub bannery na pasku bocznym :)

Pozdrawiam
PODPIS

15 komentarzy:

 1. strasznie lubię lakiery z tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. pierwszy raz spotykam się z tą firmą, nawet ładny ten lakier

  OdpowiedzUsuń
 3. jakoś mi się nie spodobał- nie wiem dlaczego, niczego mu nie brakuje...

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się podoba. :) może trzeba nauczyć się nimi malować, z tego co zdążyłam się przekonać są dość specyficzne jak chodzi o malowanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam 4 inne lakiery z tej serii i wszystkie darze miłością. Ten mi się nie koniecznie podoba. Ale te pędzelki pozwalają na pomalowanie paznokci jednym pociągnięciem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie podobają mi się fiolety na paznokciach, ale ten jest całkiem przyjemny

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że to kolor godny uwagi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo podoba mi się ten kolor, lubię takie odcienie :)
  Zapraszam Cię na konkurs walentynkowy u mnie jeśli masz ochotę :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: