11 października 2012

Lśnienie, skrzenie i błyszczenie! Pazuki Marty :)

Hej!

Kilka dni temu, przygotowując się do wyjazdu na szkolenie, koleżanka poprosiła mnie o zrobienie pazurków, które pasowałyby do wymaganego stroju "business casual". Myślałyśmy, myślałyśmy... French? Klasyczna czerwień z lekkim zdobieniem? Nie. Padło oczywiście na coś zupełnie innego ;) I tak oto wczorajszy dzień upłynął pod znakiem czerni, sreberek, brokatu i diamencików!


Płytkę pokryłyśmy najpierw bazą, co jest niezbędne przy każdym kolorowym lakierze, a już z pewnością obowiązkowe przy czarnym, jeśli chcemy zapobiec żółknięciu i innym przebarwieniom. Na bazę nałożyłyśmy dwie warstwy czarnego lakieru. Końce zostały "wygąbeczkowane" srebrem, a granica zatarta dodatkowo lakierem z brokatem. Żeby działo się więcej i srebrna końcówka miała bardziej zróżnicowaną fakturę, nałożyłyśmy kilka cekinów. Całość została oczywiście pokryta topem. Na palcach serdecznych i kciukach po trzy czarne diamenciki :)


Wybaczcie, że nie pokażę Wam lakierów, którymi wykonałam mani, ale wydaje mi się to zbyteczne ;) Są to takie kolorki, że w zasadzie bez znaczenia wydaje mi się tu firma. Myślę, że z pewnością sprawdzi się każdy czarny, metaliczny srebrny i jakiekolwiek inne błyszczące dodatki :)

Przy okazji chciałam bardzo podziękować Marcie za piękne zdjęcia, w końcu to "jej broszka" (http://m-art-studio.eu/ - tu możecie trochę popodziwiać;p) i oczywiście udostępnienie pazurków ;) Jeśli ktoś byłby zainteresowany to można Ją znaleźć także tu: http://make-up-today.blogspot.com/ :)


A jak Wam się podoba? Będzie pasowało do oficjalnego stroju? :) 

Pozdrawiam, 

Justine

5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: