25 października 2012

Wibo Glamour Nails nr 3

Dziś kolejny kolor z kolekcji Wibo Gloamour Nails. Tym razem trójeczka. W komentarzach do poprzedniego posta pojawiła się pewna wątpliwość, czy to oby na pewno shimmer. Tak naprawdę trudno to określić. Z daleka jest taki z pewnością. Gołym okiem nie widać jednak tego, co jest w stanie zauważyć aparat :) A ten faktycznie ukazuje wykończenie glassfleckowe ;) Podejdźcie więc do tego z pewnym dystansem :)I na koniec zoom :)


Więcej o właściwościach pędzelka i samego lakieru możecie poczytać we wcześniejszej notce: Wibo Glamour Nails nr 2. Tu chciałabym tylko dodać, że o ile dwójka bardzo mile mnie zaskoczyła, o tyle ten kolor podoba mi się zdecydowanie mniej. Być może dlatego, że jest takim sztampowym połączeniem czerwieni i złota... Może bardziej nadaje się na większe wyjścia? Nie potrafię powiedzieć dlaczego. Lakier z pewnością już niedługo pojawi się w szafach Wibo, więc jeżeli będziecie zainteresowane, to na pewno będzie okazja, by go wypróbować :)

Pozdrawiam, 

Justine6 komentarzy:

 1. piękne paznokcie i piękny lakier. pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny kolor i jego wykończenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się to wykończenie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. przecudowny jest, aż dziwne, że to Wibo :p

  OdpowiedzUsuń
 5. taki średni... na pewno po niego nie sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznam się, że kupiłam ten odcień po obejrzeniu zdjęć u Ciebie. Mnie się bardzo podoba a w buteleczce prezentuje się zwyczajnie...a tu taka niespodzianka :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: