2 marca 2013

Konkurs z WIBO! - wyniki!

Witajcie w sobotnie popołudnie :)

Nadszedł czas, aby ogłosić wyniki Konkursu z WIBO! Wybór nie był łatwy, ale wraz z moim chłopakiem byliśmy niemal jednomyślni, choć z miłą chęcią nagrodziłabym o wiele więcej osób niż przewidywał regulamin :)


Na początku przypomnę, że konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: manicure i makijaż. Dostałam 23 prace "pazurkowe" od 13 pań (bowiem każda z Was miała możliwość wysłania dwóch zdobień lub make-upów) i niestety tylko jedną pracę w kategorii makijażu. To tłumaczę sobie jednak tematyką mojego bloga :)

Na początku chciałabym pokazać Wam wszystkie prace, które wpłynęły na moją skrzynkę mailową (kolejność przypadkowa):


I niestety jeden, ale za to bardzo ładny make-up od Iv90:Zgodnie z regulaminem nagrody miały być przyznane po wpłynięciu minimum 10 prac w każdej kategorii. Ze względu na to, że makijaż jest tylko jeden i nie sądzę, aby przedłużanie konkursu coś jeszcze by zmieniło, nagroda główna nie zostanie przyznana. Makijaż Iv90 jest jednak tak ładny, że zasługuje na wyróżnienie i nagrodę pocieszenia, w postaci niespodzianki :) Mam nadzieję, że spodoba się Iv90 :)

Tymczasem... Nagrodę w postaci lakierów Wibo Express Growth nr 480, 482 i Fluo Top Coat, lakierów Wibo Extreme Nails nr 493 i 502 oraz naklejek Lovely nr 1 z motywem panterki otrzymuje...

...Joanna Reda...


lakier Express Growth nr 480
lakier Express Growth nr 480
- lakier Express Growth nr 482
- lakier Extreme Nails nr 493
- lakier Extreme Nails nr 502
- lakier Express Growth Fluo Top coat (świecący w ultrafiolecie)
- naklejki na paznokcie Lovely nr 1 z motywem panterki 
- See more at: http://www.zpazurkiem.blogspot.com/2013/01/konkurs-z-wibo.html#sthash.Ulfy1XJb.dpuf
lakier Express Growth nr 480
- lakier Express Growth nr 482
- lakier Extreme Nails nr 493
- lakier Extreme Nails nr 502
- lakier Express Growth Fluo Top coat (świecący w ultrafiolecie)
- naklejki na paznokcie Lovely nr 1 z motywem panterki 
- See more at: http://www.zpazurkiem.blogspot.com/2013/01/konkurs-z-wibo.html#sthash.Ulfy1XJb.dpuf

Oto, co sama zwyciężczyni pisze o swoim zdobieniu:

"Mój manicure 2 jest wyjątkowy, ponieważ dla mnie każdy mani wykonany metodą one stroke należy do wyjątkowych. Zawsze czymś nas zaskoczy. Idealnie nadaje się na każdą okazję. I zawsze będzie się czymś różnił od innego ;)"

Praca Joasi spodobała mi się najbardziej, właśnie ze względu na metodę one stroke, której sama jeszcze dobrze nie opanowałam. Wiem też, ile pracy trzeba włożyć w to, aby takie paznokcie się udały. Mój chłopak stwierdził, że w ogóle bez gadania i te paznokcie są najlepsze :p A zna się na tym coraz lepiej, wierzcie mi :D Dlatego też, do Ciebie Joasiu, wędruje ten oto zestaw lakierów z naklejkami:


Ale, ale! To jeszcze nie wszystko. Nie mogłam przejść obojętnie koło jeszcze jednych pięknych pazurków. Ich właścicielką jest...

...Panna Marchewka...


Dzień po otrzymaniu maila z pazurkami z Małym Księciem, siedziałam na wykładzie, na którym koleżanka obok właśnie tę książkę trzymała w rękach. Miałam więc okazję dokładnie się przyjrzeć obrazkom w książce i na paznokciach, które są identyczne! Jestem w nich równie mocno zakochana, są bajeczne, jak sama pisze o nich Panna Marchewka:

"Moje zdobienie jest BAJECZNE ponieważ... dosyć dosłownie potraktowałam temat :) postawiłam na ilustracje z książki dla dzieci jaką jest Mały Książę. Moje paznokcie przedstawiają kilka ujęć z wybranych ilustracji znajdujących się w książce."

Dlatego też postanowiłam przyznać Pannie Marchewce wyróżnienie i nagrodzić ją... lakierową niespodzianką! Mam nadzieję, że przypadnie Ci ona do gustu :) 

I to byłoby na tyle... Dziękuję Wam wszystkim za to, że przystąpiłyście do konkursu. Wszystkie prace bardzo mnie ucieszyły, ponieważ była to pierwsza tego typu zabawa, którą organizowałam. Cieszę się, że nie zawiodły moje stałe "czytaczki", ale równie dumna jestem z tych z Was, które dopiero w tym konkursie ujawniły się bardziej :) Mam nadzieję, że w niedługim czasie uda mi się zorganizować dla Was coś jeszcze... :) Jeszcze raz serdecznie gratuluję zwyciężczyniom. Za chwilę odezwę się do Was mailowo :)

Pozdrawiam,
PODPIS

17 komentarzy:

 1. rany, rany, udało się :) ale jestem szczęśliwa :)
  dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwyciężczyniom :) Super, że konkurs się udał! Podejrzewam, że makijaż był tylko jeden bo blog jest głównie paznokciowy i pewnie mniej osób "makijażowych" tutaj trafia. Ale Iv90 zasługuje na upominek! Piękny makijaż :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje zwyciężczynią, piękne prace ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Ci kochana za tak miłe słowa i nagrodę :* A zwyciężczyni gratuluję- naprawdę ładne zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie udało się, może następnym razem ;)
  tymczasem gratulują zwyciężczyniom ;]

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowne! :-)
  jeju, wszystkie mi się podobają :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie są przepiękne!
  Gratuluję zwycięzcom ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. gratulacje dla Dziewczyn- prace bajeczne (dosłownie!). :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluje! :) Świetne prace!

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje dla dziewczynek :) Dla mnie Joanna Reda jest mistrzynią w robieniu kwiatków One Stroke :) Zasłużona wygrana :) Marchewki bajkowe paznokcie również są bardzo piękne...od razu wiadomo o jaką bajkę chodzi :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: