16 czerwca 2015

Zielona biżuteria

Witajcie :)

Wczoraj miałyście okazję poczytać o pięknej, głębokiej zieleni od Deni Carte, a dziś chciałabym pokazać Wam zdobienie, do którego mnie ta zieleń natchnęła ;) Trzeba przyznać, że jest ona bardzo ozdobna, dzięki swoim pięknie mieniącym się drobinkom. Wykorzystując to, postanowiłam zmyć dwa środkowe pazurki i nadać jej jeszcze więcej szyku. Palce środkowy i serdeczny pokryłam więc jasnym turkusem Sea Green od My Secret, który fajnie współgrał z odcieniem Deni Carte. Następnie dodałam kilka dość pokaźnych kropli ciemnej zieleni i złota, także od Deni Carte (Sparkling nr 32) w taki sposób, aby były w miarę wypukłe. Następnie obrysowałam je czarną farbką akrylową i połączyłam ze sobą. Nie był to jakiś konkretny zamysł i jak widzicie, wyszło dość "frywolnie" ;) Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się to z zieloną biżuterią... :) I nie chwaląc się zbytnio - byłam tym zdobieniem zachwycona ;)

Przepraszam za to, że zdjęcia są mało wyraźne, ale mój aparat ostatnio szaleje i podczas gdy na wyświetlaczu wszystko wygląda pięknie, po zrzuceniu na komputer okazuje się, że jest zupełnie inaczej... :/
Co sądzicie o takim zdobieniu? :)

Zapraszam na mój fanpage ;)
                        

Pozdrawiam,
PODPIS

13 komentarzy:

 1. Bardzo ładne zdobienie, chociaż mnie bardziej przypomina fragment kamiennej plaży ( być może dlatego, że nie mogę doczekać się już wakacji) niż biżuterię, nie mniej jednak efekt jest świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdobienia imponujące, a lakiery wspaniały ma kolor.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie śliczne to zdobienie, masz być z czego dumna :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta zieleń jest bardzo ładna, aż zerknę na inne kolory tej marki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. najbardziej to podoba mi się zdobienie bo gdyby nie ono to nie zielenie nie zwracaja na mnie uwagi mojej bo za nia nie przepadam a tu wyszło cudnie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnie połączenie, bardzo mi się podoba :) i te lakiery tak błyszczą! :) u mnie nigdy nie chcą ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham zielony a tu jeszcze do tego to zdobienie WOW bardzie mi się to mani podoba :) kiedyś może uda mi się coś podobnego zmalować :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: