2 grudnia 2012

Zainspiruj się naturą - Tydzień 7: Własna inspiracja

I tak, tygodniem własnej inspiracji kończy się projekt "Zainspiruj się naturą". Długo zastanawiałam się, co mogłoby to być i padło na to, co lubię najbardziej: mandarynki! :)


Jak co drugi weekend odwiedziła mnie była współlokatorka i tym razem zmalowałyśmy coś na jej pazurkach:) Oto efekty:Paseczki wykonałam odcieniami pomarańczowego i rudego, a niektóre granice między kolorami wykończyłam dwoma rodzajami złotego brokatu. Do wykonania pasków użyłam długiego pędzla. Całość pokryłam Poshe.
Moje pozostałe prace oraz prace innych uczestniczek możecie zobaczyć na blogu www.kosmetycznieinietylko.blogspot.com w zakładce Zainspiruj się naturą. Przy okazji chciałabym bardzo podziękować Karoli za przygotowanie ciekawej zabawy i zmobilizowanie mnie do tworzenia :) Był to mój pierwszy tego typu projekt i jestem z siebie dumna, że w każdym tygodniu udało mi się zdążyć na czas :)

Pozdrawiam,

Justine

6 komentarzy:

 1. niby tak prosto, ale świetny efekt z tego wyszedł :) bardzo się mi podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny mani! bardzo mi się podobają te paseczki, ciekawa, jesienna kolorystyka :) chętnie bym coś takiego nosiła na swoich paznokciach.
  pozdrawiam, A

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie dobrane kolory, równiutko zrobione, czego chcieć więcej?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: