9 grudnia 2012

Poznaj metody zdobienia paznokci - Tydzień 1: One stroke

Przystąpiłam do nowego projektu, organizowanego przez Joannę z www.paznokciewkolorzemarzen.blogspot.com.


Nie ukrywam, że zastanawiałam się, czy dam radę, bo o ile niektóre z technik/metod zdobienia nie są mi obce o tyle z niektórymi w ogóle nie miałam do czynienia. Ale pomyślałam, że "raz kozie śmierć", może się nauczę ;) Pierwszy tydzień był dla mnie największym wyzwaniem. Nigdy nawet nie próbowałam wykonać one stroke, więc to, co zobaczycie dziś, jest moim zupełnym debiutem. Bazą zdobienia jest błękitny Hean Wedding Garden nr 640. Motylki wykonane oczywiście farbkami akrylowymi :) Drżyjcie narody! :pPrace pozostałych uczestniczek można oglądać tu: Poznaj metody zdobienia paznokci. Właśnie zauważyłam, że Joasia umożliwiła także wykonanie, jako alternatywy do one stroke, paznokci gazetowych. Mimo wszystko cieszę się, że spróbowałam nowej techniki :) Na pewno jeszcze kiedyś ją podszlifuję i do niej powrócę :)

Pozdrawiam,

Justine

16 komentarzy:

 1. super! przepięknie to wygląda (:

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo dobrze, że odważyłaś się wykonać zdobienie właśnie tą metodą :) jak na pierwszy raz z one stroke to jest cudownie, no i jeszcze mnie kupiłaś kolorami :D ubóstwiam wszelkie odcienie niebieskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak na pierwszy raz to świetnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. przepięknie Ci to wyszło, aż poczułam wiosnę, patrząc na Twoje motylki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne, już od dawna chodzi mi po głowie motylkowy motyw na paznokciach.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. mamy już pierwszy tydzien załatwiony :D ja już zrobiłam dzisiaj na drugi :D

  OdpowiedzUsuń
 7. przecudowne :) zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Strasznie spodobała mi się Twoja strona:-). Niedawno ją włączyłam i teraz wchodzę na nią codziennie. Nigdy jakoś tak nie fascynowało mnie robienie pazurków(raz na jakiś czas french), ale po obejrzeniu twojej strony robię to prawie codziennie i wcale mi się, to nie nudzi. Twoje porady są bardzo przydatne i dzięki nich wychodzi mi,to coraz lepiej. Nigdy jeszcze nie widziałam, żeby ktoś tak pięknie malował pazurki.Masz wielki talent! A teraz chciałabym Cię poprosic, abyś zrobiła wzór z króliczkami na pazurkach. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa;) Może kiedyś pojawią się i króliczki :p

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: