3 października 2014

My Secret #208 midnight walk

Jesień wisi w powietrzu, więc co jakiś czas chciałabym pokazać na swoim blogu coś w takich właśnie klimatach. Choć raczej nie jestem zwolenniczką dostosowywania koloru paznokci do pory roku, a do nastroju, to nie da się ukryć, że tak właśnie wygląda przygotowywanie sezonowych kolekcji przez różne marki :) Latem dostajemy zwykle garść pasteli i neonów, kolory żywe i kontrastujące z opaloną skórą. Jesienią są one zazwyczaj bardziej stonowane i odpowiadają barwom jesieni - czerwieniom, pomarańczom, miedzi, brązom i moim ukochanym fioletom i zieleniom.

Najnowsza kolekcja 27 lakierów My Secret nie jest kolekcją jesienną, bo nie powstała też z myślą wyłącznie o jesieni. Lakiery, które od jakiegoś czasu recenzuję na swoim blogu weszły do regularnej sprzedaży marki, więc znajdziemy w nich zarówno typowo letnie, jak i jesienno-zimowe odcienie. Dziś chciałabym pokazać Wam jeden z tych, który niebywale mnie zachwycił - mowa o #208 midnight walk.

Midnight walk to odcień łączący w sobie nuty fioletu i granatu. Choć w różnym świetle różnie się prezentuje to u mnie wylądował jednak na półce z fioletami, jako głęboki, zgaszony fiolet z dużą domieszką niebieskich tonów :) Lakier ma idealnie kremowe wykończenie i wysycha (bardzo szybko) na duży połysk. Do pełnego krycia potrzeba dwóch cienkich warstw. Zmywanie nie sprawia problemu - lakier nie barwi ani płytki paznokcia ani skórek :) Zobaczcie same jak prezentuje się na pazurkach :)

A już jutro pokażę Wam co można wyczarować na tym pięknym fioletogranacie :D

My Secret na Facebooku - wszystko na bieżąco, łącznie z promocjami...


...i "Z pazurkiem" na Facebooku - klikajcie ;)
                        

Pozdrawiam,
PODPIS

17 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: