27 listopada 2012

WIBO-BOX 3 :)

Spieszę, żeby jak najszybciej podzielić się z Wami moją kolejną małą, ale jakże "treściwą" radością :) Odebrałam dziś swój trzeci WIBO-BOX :)


W paczuszce znalazł się już tradycyjnie list od Pani Emilii, która opisała dokładnie, co powinnam znaleźć w środku. Jest wszystko, co do sztuki! :) Jestem bardzo zadowolona, że kosmetyki kolejny raz znajdowały się w pięknej czarnoróżowej torebce z kokardką.


W środku znalazły się:

1. Pomadka błyszczykowa Lovely - Nawilżająca pomadka błyszczykowa w 8 odcieniach. Lekka i przyjemna konsystencja delikatnie nawilża usta, pozostawiając na nich delikatne refleksy mieniące się w blasku słońca.

W WIBO-BOX dostałam trzy odcienie: 02, 03 i 07. Nie wiem jak będą sprawowały się na ustach, jednak po wypróbowaniu koloru na dłoni wydają się być bardzo delikatne, pomimo dość intensywnego koloru na pierwszy rzut oka. Ładne, dziewczęce, różowe opakowanie z liliową lamówką oraz, co bardzo fajne, przezroczyste okienko, przez które możemy zobaczyć kolor pomadki bez jej otwierania :)
Na zdjęciu od lewej: 03, 02 i 07.
2. Fluid Fresh & Matte - fluid matujący polecany do każdego typu skóry, ze skłonnością do błyszczenia. Zapewnia efekt zmatowienia oraz ukrywa niedoskonałości cery.

Otrzymałam najjaśniejszy odcień SOFT BEIGE, jednak myślę, że pomimo tego będzie on dla mnie zbyt ciemny. Ale zobaczymy. Może przyda się bardziej latem, kiedy twarz nieco się opali :)


3. Trend Edition WIBO z edycji jesiennej - lakiery stanowią eleganckie uzupełnienie dla trendów w modzie lansowanych w danym sezonie. 

To, co najlepsze, zostawiłam sobie na koniec :) Jestem wniebowzięta, gdyż moja kolekcja powiększyła się o kolejne 8 kolorków z trzech różnych edycji:

- Arctic Expression - w tej kolekcji czuć arktyczny chłód nadchodzącej pory roku
Na zdjęciach trzy odcienie, od lewej: nr 1, nr 4 i nr 3.

- Plant Life - kolekcja inspirowana cyklem życia roślin, które w okresie jesiennym zmieniają kolory w rdzawe odcienie brązu i pomarańczy.
Od lewej: nr 4 i nr 1.


- Vintage Garden - kolory inspirowane latem w pełnym rozkwicie będące tęsknotą za mijającą przyrodą, która teraz przygotowuje się do zimy. 
W moim WIBO-BOX znalazły się trzy odcienie, od lewej: nr 1, nr 3 i nr 5.


Wszystkie kolory bardzo przyjemne, jesienne, z delikatnym shimmerem. Lakiery będzie można znaleźć tylko w dużej szafie WIBO. 

Poza kosmetykami w paczce znalazły się także inne prezenty. Jednym z nich jest pędzel do różu marki Lovely, z którego jestem bardzo zadowolona, ponieważ wszystkie otrzymane wcześniej pędzelki sprawują się bardzo dobrze i są przede wszystkim bardzo miękkie, a także torba ekologiczna od portalu Zszywka.pl.Z paczki jestem oczywiście bardzo zadowolona :) Chciałabym przypomnieć, że otrzymałam ją w ramach programu Ambasadorek Wibo na Facebooku. Więcej informacji możecie znaleźć na fanpage'u Wibo: Bądź piękna z WIBO. Warto trochę poczytać i śledzić profil na Facebooku, ponieważ już niedługo konkurs na kolejną Ambasadorkę :) Może i Wam się uda!

Przy okazji chciałabym także zaprosić Was na niedawno uruchomiony portal http://lovelymakeup.pl/, gdzie można zobaczyć aktualną ofertę produktową :)

Pozdrawiam,

Justine

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: