18 października 2013

MIYO No 20 Showgirl

Nie jestem wielką fanką różowych lakierów. Moją kolekcję zasilił jednak ostatnio jeden egzemplarz MIYO, który chcę Wam dziś pokazać.

Buteleczkę i pędzelek znacie już bardzo dobrze z poprzednich recenzji i jak wiecie nie mam większych zastrzeżeń :) Krótki, lecz dobrze przycięty pozwala na wygodne malowanie. Ciekawszą sprawą jest jednak sam kolor... :)

A temu z pewnością nie można odmówić wyrazistości :) Sądzę więc, że nazwa jak najbardziej go odzwierciedla. Bardzo intensywny róż o kremowym wykończeniu będzie idealny dla tych z Was, które lubią się wyróżniać ;) Dwie grubsze warstwy pozwalają na pełne krycie, bez smug.


Z całej piątki lakierów MIYO, które otrzymałam, ten błyszczy chyba najbardziej. Na zdjęciach możecie podziwiać go bez topu. Moim zdaniem robi wrażenie :) Osobiście, jak już pisałam, nie lubię różu, lecz ten wybrałam sobie sama i być może jeszcze kiedyś znajdzie się na moich paznokciach :) Przyjrzyjcie się mu jeszcze bliżej :)
Lakier otrzymałam w ramach współpracy z Pierre René, lecz nie wpłynęło to na moją opinię.

Zachęcam Was gorąco do odwiedzenia strony i zakupów na  www.pierrerene.pl, a także do śledzenia profilu marki na Facebooku, gdzie możecie znaleźć mnóstwo inspiracji, a także dowiedzieć się o najnowszych promocjach i konkursach :) ]René

A jeszcze dziś pokażę Wam szybkie i proste zdobienie z wykorzystaniem Showgirl :)
Zapraszam do polubienia "Z pazurkiem" na Facebooku :)


Pozdrawiam,
PODPIS

14 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Udostępnij: